חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כתיבת תוכנית עסקית על ידי יועץ כלכלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תושב חיילים הורים לחיילים מתן תושבות

נושא המאמר: מתן מעמד של "תושב" חוקי בישראל להורים לא יהודים (מרוסיה ומדינות נוספות) שבניהם/בנותיהם שירתו בצה"ל
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il


לאור גלי העלייה הנכבדים להם זכתה מדינת ישראל בעשורים האחרונים, שרר עד לאחרונה מצב אבסורדי לפיו הוריהם הלא יהודים המתגוררים בחו"ל, של חיילים בודדים רבים המשרתים או אשר שירתו בצה"ל, אינם זכאים לעלות לישראל על פי חוק השבות.

על מנת לפתור מצב אבסורדי זה, מונהג כיום במשרד הפנים-מנהל האוכלוסין הסדר שעה זמני (שתוקפו עד לחודש מרץ 2009) שעניינו מתן מעמד להורים לחייל, לפיו יכולים אזרחי ישראל אשר שירתו בצה"ל מעל ל- 18 חודשים או חיילים שמשרתים בצה"ל כ-12 חודשים ונקראו לשרת מעל ל-18 חודשים, לבקש מעמד חוקי בישראל להוריהם הלא יהודים (להלן: "הנוהל").

בהתאם לנוהל כאמור, על החייל להגיש בקשה למתן מעמד חוקי להוריו, תוך עמידה בקריטריונים מסוימים. במידה והחייל עומד בקריטריונים, תאושר להוריו אשרת ביקור בישראל למשך תקופה של עד 3 חודשים.

עם הגעת ההורים לארץ תוגש בקשה לקבלת מעמד תושב ארעי ולהורים תוענק אשרת שהייה בישראל לתקופה של שנה ובהמשך יוארך תוקף רשיון הישיבה כל שנתיים בכפוף לעמידה בקריטריונים שנקבעו. לאחר 4 שנים במעמד תושב ארעי, יקבלו ההורים מעמד של תושבי קבע ובתום שנה כתושבי קבע יוכלו ההורים לקבל אזרחות.

משרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי קבל זה מכבר פניות רבות של חיילים בודדים אשר מי מהוריהם מתגורר בחו"ל ואשר אינו זכאי לעלות ארצה מכוח חוק השבות, ואשר מטופלות בימים ממש אלו מול משרד הפנים.

נציין, כי משרדנו רואה חשיבות רבה בקיומו של הנוהל כאמור, ולרבות עיגונו באמצעות חקיקה, ואכן, כבר מיום 22.1.2007 מונחת על שולחן הכנסת הצעת חוק האזרחות והכניסה לישראל (תיקון-מעמד להורי חייל), התשס"ז-2007, אשר מטרתה, עיגונו של הנוהל בחוק, והננו תקווה כי הצעת החוק, כאמור תזכה לתמיכתם של חברי הכנסת ותאושר בהקדם.
רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.ilwww.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!