חיפוש מאמרים

12326 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ברלין טיול בברלין

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אאורה שי טובלי AURA

נושא המאמר: שי טובלי על מושג האאורה אאורה AURA
מאת: שי טובלי   שמור מאמר למועדפים

אאורה (AURA) – על פי האמונה הרווחת בתרבות העידן החדש, אאורה היא שדה אנרגיה הקורן מפני השטח של אדם או עצם. קרינה זו נחשבת כמייצגת רטטי נשמה, כמבטאת את מצב הצ'אקרות או כמשקפת שדות של גופים אנרגטיים מעודנים ובלתי נראים לעין של אותו אדם או עצם. ישנם מיסטיקנים הטוענים שעל פי עוצמת ההילה וצבעיה ניתן ללמוד רבות על מצבו הנפשי, הרוחני והגופני של האדם, ובהתאם לטענה זו פותחו טיפולים רבים בהילות. ישנם כאלה שמתרגלים את פיתוח יכולת הראייה של האאורה. בעוד שהמדע אינו מכחיש את קיומם של שדות אלקטרומגנטיים המקיפים כל עצם או אדם בעולם, ישנם מדענים רבים השוללים את האמונה שניתן לראות באמצעות ראייה על-חושית שדות אלה כצבעים קורנים. ישנן טענות שנויות במחלוקת שלפיהן לתעד אאורה באמצעות צילום מיוחד המכונה צילום קיריליאני. תיעוד של הילות אצל אנשי רוח וקדושים מופיע פעמים רבות בקבלה ובמיסטיקה היהודית, באיקונגרפיה הנוצרית ובפסלים ותמונות של קדושים בודהיסטים. אאורה AURA

www.newsun.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שי טובלי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]