חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חשיבות הדלקת נר נשמה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אינטרנט ציבור

נושא המאמר: בקרוב: חובה לפרסום מודעות תכנון ובנייה גם באינטרנט
מאת: אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]

הצעת חוק בעניין חובת פרסום הודעות בדבר תכנון ובנייה באינטרנט תופסת תאוצה בימים אלו. הצעת החוק שהוגשה על ידי חבר הכנסת חנא סוויד כבר בשנת 2007 אושרה בחודש יולי השנה על ידי ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת ועל פי הצהרות משרד הפנים, תיושם כבר במחצית שנת 2009.

כיום ישנה חובה לפרסם הודעות בדבר תכנון ובנייה בעיתונות הכתובה בלבד. בדרך כלל, מדובר בהודעות קטנות ביותר אשר קורא ממוצע אינו מבחין בהן. בהצעת החוק הוצע לחייב, נוסף על הפרסום בעיתונות, פרסום בדבר הודעות תכנון ובנייה באתר האינטרנט של משרד הפנים במדור שייוחד לכך. ההצעה עלתה לאור ריבוי העיתונות הכתובה והדרכים להצניע את המודעות במדורים שוליים, עובדה המקשה על הציבור לעקוב אחר הפרסומים ובכך עלולות להיפגע זכויותיהם הקנייניות.

חיוב פרסום מודעות כאמור באינטרנט, יוביל למעשה ליצירת כתובת אחת אחידה לכל הפרסומים בעניין, באתר המתאים לאופי המודעות המוצגות, המאפשר קבלת נתונים רלוונטיים נוספים ובכך תוגבר השקיפות לציבור והנוחות למשתמש.
משרד הפנים ששוקד על פרוייקט לקליטת תוכניות בנייה ומיזמים והפצתן באמצעות האינטרנט, בעלות של 10 מליון ₪, פרוייקט בשם "תכנון זמין", שוקל לשלב את הודעות התכנון והבנייה כחלק מהפרוייקט, בצורה זו יוכל המשרד להתחיל את פרסום המודעות עבר במהלך שנת 2009.


רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
[email protected]

מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]