חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מי שטבח בערב שבת... / מאת: עו"ד חן שטיין

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שירות אזרחי מתן הטבות שירות לאומי תלמידי ישיבה

נושא המאמר: תיקוני חקיקה יאפשרו מתן הטבות גם למשרתי השירות האזרחי - מתן הטבות - שירות לאומי - תלמידי ישיבה
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

תיקוני חקיקה יאפשרו מתן הטבות גם למשרתי השירות האזרחי - מתן הטבות - שירות לאומי - תלמידי ישיבה


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il תלמידי ישיבות שתורתם אמונתם, יכולים לקבל פטור מחובת שירות הביטחון כאשר בקשתם לבצע שירות אזרחי אושרה על ידי שר הביטחון. במסגרת השירות האזרחי של תלמידי הישיבות, מבצעים אותם משרתים פעילויות בתחום קליטת עלייה, רווחה, ביטחון פנים, שירותי הצלה ובריאות. בחודש אפריל 2007 נקבעו תנאים וכללים לביצוע שירות אזרחי, לרבות זכויות וחובות הנובעות מאותו השירות. יחד עם זאת הוצע, כי יש להשוות את התנאים של משרתי השירות האזרחי, כך שישוו זכויותיהם לשל אלו המבצעים השירות הלאומי, הן במהלך השירות והן לאחריו. הצעת החוק שהוגשה לאחרונה, מבקשת לבצע מספר תיקונים בחוק פיצויי פיטורין, התשכ"ג 1963, כך שאותן זכויות החלות על משרתי השירות הצבאי או הלאומי, יחול גם על משרתי השירות האזרחי. במידה ותאושר הצעת החוק במתכונתה הנוכחית, גם עובד אשר התפטר מעבודתו בסמוך להתגייסותו לשירות אזרחי ובשל כך, ייחשב לעניין החוק כעובד שפוטר ויהא זכאי לפיצויי פיטורין כדין. באופן האמור, לא יפגעו זכויותיו של משרתי השירות האזרחי בעת התפטרותם לטובת שירות הכלל. כמו כן, גם זכויותיהם של משלימי השירות האזרחי יהיו שוות לאלו שסיימו את שירותם בצה"ל או שירותם במסגרת השירות הלאומי. לפיכך, הזכויות הניתנות לאלו על פי חוק קליטת חיילים משוחררים, יחולו הן על משרתי שירות לאומי והן על משרתי השירות האזרחי כאחד. חשוב לציין, כי מענקים אשר ניתנים לחיילים משוחררים בהתאם לחוק לקליטת חיילים משוחררים וזאת על ידי פתיחת קרן על שמם, ישולמו גם למשרתי השירות האזרחי, אך בהתאם למשך השירות שלהם. כך שמאחר והשירות האזרחי ניתן לביצוע בשני מסלולים, האחד שירות של שנה והשני שירות של שנתיים, אך בפועל מחצית ממספר השעות השבועיות של המסלול הראשון, יחושב המענק בהתאם ועבור כל חודש שירות יועבר רק מחצית מהמענק החודשי הניתן. הצעת החוק, באם תאושר, תחול באופן רטרואקטיבי לעניין המענקים, גם על אותם שהחלו את שירותם האזרחי טרם מועד פרסום החוק וגם על אילו שסיימו הם את שירותם האזרחי. השינויים בחוק פיצויי פיטורין לא יחולו באופן רטרואקטיבי, בכדי שלא ליצור נטל כלכלי בלתי מתוכנן על המעסיקים אשר העסיקו את המשרתים טרם התיקון המוצע. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: eli-doron@taxlawyers.co.il

www.afviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!