חיפוש מאמרים

12335 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מחפשים מוציא לאור?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עסקים תוכנית עסקית ניהול עסק ייעוץ עסקי

נושא המאמר: דרוש סופרמן לניהול עסק ?
מאת: שמואל צדיק- אשכול פתרונות עסקיים   שמור מאמר למועדפים

תארו לעצמכם, איש מקצוע שכיר שהגיע לרמה מקצועית גבוהה אצל מעסיקו אך מיומנותו המקצועית ותרומתו לעסק אינן באות לידי ביטוי במשכורת סבירה או בסיפוק בעבודה.
בנוסף לכך, הוא משוכנע שאם העסק היה בניהולו, התוצאות העסקיות היו טובות יותר מאלה המושגות כיום. הרי הלקוחות אוהבים אותו וסומכים עליו יותר מאשר על הבוס ורבים מהם אף אמרו לו זאת באופן מפורש.

במקרים כאלה, יתכן שהוא יתפטר מעבודתו, יפרע את כספי הפיצויים, התגמולים והחסכונות ויקים עסק חדש משל עצמו.

הבעיה עלולה להתעורר כשבעל העסק החדש הוא מקצוען בתחומו אך חסר ידע בניהול עסק.

בניגוד למנהלי החברות הגדולות המעסיקים אנשי ניהול, כלכלה ושיווק, מנהלי העסק הקטן, מטפלים בדרך כלל הן בהיבטים המקצועיים של עסקיהם והן בהיבטים הניהוליים והכלכליים.כיצד נבטיח הצלחה לעסק החדש?

רצוי שבעל העסק החדש יתחיל את פעילות עיסקו בבניית תוכנית עסקית שתגדיר את מטרות העסק ואת הדרכים להשיגן, מהי ההשקעה הנדרשת לעסק וכיצד ניתן לממנה.

לאחר מכן יוכנו תוכניות עבודה בתחומי התפעול השוטף, השיווק והמכירות ובנוסף לכך גם מנגנוני שליטה ובקרה לעסק. להלן מספר דוגמאות:

דוחות ייצור: מדובר בדוחות לבדיקת יעילות התפעול של המוצר או השרות.

תמחיר: בדיקות תמחיריות לבדיקת רווחיות מוצרי העסק או השירותים שהוא מספק.

תזרים מזומנים: לשמירה ולשליטה על מסגרות האשראי בבנק.

מעקבים אחר מכירות וגבייה: לבדיקת ביצועי המכירות והגבייה בעסק.האם בעלי העסקים אכן משתמשים בכלים אלה לניהול עסקיהם?

לצערנו הרב בעלי עסקים רבים אינם משתמשים בכלים מתקדמים אלה לניהול עסקיהם.

רבים מאלה שפותחים עסקים חדשים משתמשים בתחושות בטן ובאינטואיציה שלהם ולא בתוכנית עסקית בתהליך פתיחת העסק.

כתוצאה מכך בגלל חוסר ידע ומקצועיות בניהול, נסגרים מדי שנה בין 40 ל-50 אלף עסקים קטנים.כיצד לנהל את העסק? האם צריך להיות סוּפֶּרְמֶן כדי להצליח?

כדי להצעיד את העסק בכיוון הנכון לא צריך להיות סוּפֶּרְמֶן. בעל העסק צריך להשתמש בכלי ניהול מתאימים ובעזרתם לנהל את העסק.

אנו לוקחים בחשבון שבפני בעל העסק עומדות שתי בעיות ניהוליות מהותיות:

כיצד לנהל את העסק? כפי שציינו קודם, ניהול זהו מקצוע. כמו בכל מקצוע יש צורך לרכוש הרבה ידע באמצעות קורסים במכללות השונות, באמצעות ספרים או באמצעות שירותי ייעוץ ולווי עסקי. בעל עסק שיעבור הדרכה באמצעות קורס טוב או באמצעות יועץ או חונך עסקי יוכל לקבל את הכלים המתאימים לניהול נכון ומוצלח של העסק.

כיצד לעמוד במגבלות הזמן? צריך לקחת בחשבון שעל כתפי המנהל מוטלות משימות רבות לביצוע הן משימות מקצועיות והן משימות ניהוליות. לכן בעיה מרכזית של בעל העסק הקטן היא מצוקת זמן והצורך לקביעת סדרי עדיפויות בניהול הזמן. בעיית ניהול הזמן של מנהל העסק אמורה להיפטר במסגרת ייעוץ עסקי, אימון אישי או ייעוץ ארגוני.לסיכום, פתיחת עסק או ניהול עסק קטן זוהי משימה אפשרית, מעשית ובת ביצוע. כדאי מאוד לעשות זאת בצורה נכונה ובהתבסס על כלי ניהול מתקדמים. הצורך ביועץ עסקי,ארגוני או מאמן אישי אינו מעיד על כישלון, אלא על ראיה נכונה של צרכי העסק.

szadik.gblogs.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שמואל צדיק- אשכול פתרונות עסקיים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]