חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הדרך להצלחה מתחילה עכשיו

    קישורי טקסט (לפרטים)
מדריך רומניה בעברית - באינטרנט!
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: רומניה המשבר הכלכלי כלכלה האיחוד האירופי

נושא המאמר: ישראלים זיהו את הפוטנציאל הטמון ב-23 מיליון תושבי רומניה והחלו לנצל את כלכלת רומניה - האיחוד האירופי
מאת: אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

ישראלים זיהו את הפוטנציאל הטמון ב-23 מיליון תושבי רומניה והחלו לנצל את כלכלת רומניה - האיחוד האירופי


אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] מיום היווסדה של רומניה ביום 24.1.1859 ועד למועד זה, עברה רומניה כברת דרך ארוכה ורשמה לעצמה הישגים מרשימים בתחומים רבים, ובעת האחרונה רשמה רומניה הישגים מרשימים בתחום המדיני והכלכלי. בשנת 1989 השתחררה רומניה מעול מהשלטון הקומוניסטי שפקד אותה, תחת שלטונו של ניקולא צ´אוצ´סקו, באמצעות הפיכה צבאית וניתן להצביע על שנה זו כשנת מפנה משמעותית מאוד. כלכלתה של רומניה החלה לפרוח, בשנת 2002 הצטרפה רומניה כחברה מן המניין לנאט"ו וחמש שנים לאחר מכן, בשנת 2007, הצטרפה גם לאיחוד האירופאי וכיום, נהנית ממענקים בגובה של מיליארדי אירו מהאיחוד האירופאי. רומניה נחלצה מהמשבר הכלכלי אשר פקד אותה במשך 24 שנה, משנת 1976 ועד לשנת 2000 ולמעשה, רק בשנים האחרונות החלה כלכלתה של רומניה לפרוח, ולא בכדי, ישראלים זרים זיהו את צמיחתה הכלכלית של רומניה בשנים האחרונות (קצב צמיחה של 4.1% נרשם בשנת 2007). אחת מהסיבות העיקריות לצמיחה זו נעוצה בהתחייבויות שנטלה על עצמה רומניה, בכדי שתתקבל כחברה מן המניין לאיחוד האירופאי. ההערכות אומרות, כי צמיחה זו עתידה להימשך ברומניה גם במשך השנים הקרובות ולכן, ידם של המשקיעים הישראלים עדיין חמה על ההדק. בשנת 2008 מונה רומניה כלמעלה מ- 23 מיליון תושבים ומשמעותו של נתון זה מבחינתם של המשקיעים הישראלים הרבים, הוא כוח קנייה גדול. בנוסף לכוח קנייה זה, ש לצרף את אלפי התיירים הפוקדים את רומניה במשך השנה, משום שרומניה היא גם אחד ממוקדי התיירות הגדולים והמרכזיים באירופה. הישראלים אשר החלו לחדור לשוק הרומני, החלו לייבא סחורות לתוך רומניה ולמכור אותם במחירים המותאמים למחירים הנוחים הנהוגים ברומניה לאותו מוצר. החדירה הישראלית לשוק הרומני לא מסתכמת אך ורק ביבוא מוצרים לתוך רומניה, אלא גם בהקמת חברות רומנית, אשר בבעלותם של ישראלים, אשר באמצעות חברות אילו נותנים הישראלים שירותים שונים ומגוונים לתושבי ולתיירי רומניה. כפי שהטמענו לא אחת במאמרים רבים וטובים מטעם משרדנו, יש לבחון היטב פעולה כזו או אחרת מבחינה מיסויות עוד בטרם ביצועה, ולא לאחריה. יתרה מזו הטעמנו, כי הדבר נכון שבעתיים כאשר פעולות אילו כוללות גם אספקטים בינלאומיים. בכדי להבין במה דברים אמורים נדגיש, כי אי שימת לב להיבטי המס ולשיטות המס הנהוגות בישראל וברומניה, עלולה החברה שהקמתם ברומניה להיחשב הן כחברה רומנית על פי הדין הרומני והן כחברה ישראלית על פי הדין הישראלי. כך למשל, חברה נחשבת לתושבת רומניה, על פי הדין הרומני, אם משרדה הראשי רשום ברומניה או אם מקום הניהול האפקטיבי שלה הוא ברומניה. חברה ישראלית נחשבת כחברה תושבת ישראלי אם היא התאגדה בישראל או אם מקום הניהול והשליטה שלה הוא בישראל ודוק, אילו אינם המבחנים היחידים וישנם עוד מבחנים רבים אשר רבים אינם מודעים להם. הקמת חברה ללא בחינת היבטי המס עלולה לגרום למצב של מיסי כפל ומשמעות הדבר בסופו של יום, היא ירידה ברווחים של החברה. אומנם האמנה למניעת כפל מס היא גלגל הצלה מעולה למצבים כגון דא, אך המשפט ´סוף מעשה במחשבה תחילה´ יאה גם יאה לעניינו אנו. לסיום נציין, כי אנו ממליצים לכם בחום להיוועץ עם עו"ד הבקיא בתחום המיסים, עוד בטרם הנכם מתעתדים לקיים פעילות עסקית כזו או אחרת ברומניה, ובכלל. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]


 
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]