חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חותמים על ערבות אישית? כדאי שתחשבו פעמיים!

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יעל לוטן לוטן תדמיות ניהול עובדים עסקים

נושא המאמר: ניהול ותנועה מפותחת
מאת: יעל לוטן - מנכל"ית לוטן תדמיות בע"מ   שמור מאמר למועדפים

ניהול ותנועה מפותחת

בלבול ואיטיות הם תוצאה מובטחת של תנועה מפותחת!הגדרה של תנועה מפותחת היא – תנועה לא רגילה ולא הכרחית. זה כינוי גנאי לפעולות מיותרות שגורמות לעיכוב. פעולות כמו אי ציות, אי דיווחים, דיווחי שקר ורבות אחרות יוצרות תנועה מפותחת. הן גורמות לפעולות רבות מאוד שאינן הכרחיות כאשר רק האחת הנכונה נדרשת. כך שקבוצה יכולה להיראות מאוד עסוקה כאשר למעשה היא רק מטפלת בתנועה מפותחת.

בעסק שקיים בו מבנה ארגוני מסודר אז תפקיד על לוח ההתארגנות הוא הנקודה היציבה.
אם אין מישהו שממלא את אותו תפקיד אז המקום הריק יחולל בלבול. אם האדם שאמור למלא אותו אינו ממלא אותו באמת אז הבלבול אשר נמצא מטבעו באזור זה על לוח המבנה הארגוני יתעופף לכל עבר בקרבתו וגם במרחק ממנו.

כל מנהלת שמקבלת תנועה מפותחת יודעת מיד איזה תפקידים אינם ממולאים, מאחר שתנועה מפותחת היא הבלבול שהיה צריך להיות מטופל באותו איזור על ידי מישהו שנמצא בתפקיד. כאשר הטרמינל היציב הזה אינו יציב, התנועה המפותחת מתעופפת לכל עבר.
העברה מתפקיד לתפקיד בעסק במידה מופרזת מעודדת תנועה מפותחת מדהימה, מאחר שתפקידים לא ממש מוחזקים על ידי מישהו, משום שאנשים נמצאים בהם זמן קצר מידי. "כיסאות מוסיקליים" (העברות מתפקיד לתפקיד במידה מופרזת) יכולים להרוס עסק או אזור.
הפיתרון הוא להעביר אנשים דרך הכשרה מלאה כדי שישלטו בתפקידם ואז תתקבל היציבות המתבקשת.

אם באזור מרוחק ממך כמנהלת אין נקודה יציבה שאליה את יכולה לשלוח תקשורת ולהביא לכך שיטפלו בה, אז התקשורת שלך רק מכניסה תנועה מפותחת לאזור, ומה שתקבלי חזרה זה מבול של תשדורות ובעיות אך לא טיפול.

זו טיפשות להעביר תקשורת לאזור לא מאורגן מבלי לארגן אותו ראשית כל כדי שיהיה שם לפחות טרמינל יציב אחד.
לכן דרושה הגדרת מבנה ארגוני שהיא אותו סידור של אנשים, קווים ופעולות אשר מסדר את כל הבלבולים ומספק טרמינל יציב לכל אחד מהם.
מנהלת טובה מסדרת את כוח האדם באופן כזה שכל נושא יטופל על ידי טרמינל מסוים ולא שולחת תקשורות לכיוון של אזורים אשר אין בהם מי שיקבל אותן.התקשורת היחידה שלה עם מחלקה מסוימת צריכה להיות אך ורק בפן ה"סידורי" של המחלקה ולא של הביצוע אחרת היא מוצאת את עצמה מבצעת תפקידים של מישהו שאמור לבצע אותם ועוד אמור לקבל על כך שכר אך לא עושה זאת.
כל אזור שנותן למנהלת תנועה מפותחת יתר על המידה, הוא איזור שבו הטרמינלים שאמורים לבצע תפקיד מסוים לא מבצעים אותו הם לא מבינים כנראה מהו התפקיד שלהם ולמה.הם כנראה גם לא מכירים את המבנה הארגוני והבלבול חוגג..

הראיה לכך מבחינתך היא שאת מקבלת תנועה מפותחת
הפעולה שלך כמנהלת היא להביא לכך שמישהו יהיה שם, הכוונה להציב במבנה הארגוני עובד אשר יטפל באמת בנושא מסוים. התפקיד שלך כמנהלת הוא לדאוג להכשרתו ולספק לו את כל הנתונים לגבי התפקיד שלו כדי לא "להתעסק" באותו אזור ברמת הביצוע ורק ברמת הניהול.

אם תמשיכי לטפל בתנועה מפותחת של אנשים אשר אינם טרמינלים יציבים המטפלים באזורים שלהם את תיאלצי לעבוד קשה יותר מאשר לו לא היה שם אף אחד את תמצאי את עצמך יותר ויותר "מכבה שרפות"....כי אם לא היה לך מישהו בתפקיד אז לפחות היית מקבלת רק נקודה קטנה שלא מטופלת אך שיש תנועה מפותחת בגלל תפקיד שלא מבוצע כראוי אז את נאלצת להתעסק בהשלכות של זה על כל האזור.

אפשר לכתוב מגילות על הנושא הזה אך אין כל סיבה, תהיה אשר תהיה שלא להבין את העיקרון הבסיסי שאומר שכדי לשלוט בבלבול צריך להכניס רק סדר.
סדר נכנס בכך שאת בעצמך כמנהלת מהווה טרמינל יציב בעסק ורק על ידי ניהול נכון של לוח הארגון תוכלי למשוך קדימה את התנהלות העסק.

לכן הגדירי מראש מחלקות ותפקידים והעמידי מקצוענים בראשם וכך תוכלי להגשים יעדים מהר יותר מאי פעם.

יעל לוטן – מנכ"ל לוטן תדמיות בע"מ.

מבוסס על עבודותיו של ל.רון.הבארד

www.lotan.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יעל לוטן - מנכל"ית לוטן תדמיות בע"מ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]