חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
משבר הזהות של ערביי ישראל והקמת מדינה פלסטינית בנגב

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוג
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מומחה להשוואת כתב יד גרפולוגיה משפטית השוואת מסמכים השוואת כתב יד

נושא המאמר: ההבדל בין מומחים ל - "גרפולוגיה משפטית" שהם מומחים להשוואת כתבי יד וחתימות, לבין מומחים ל - השוואת מסמכים [ שהינו תחום אחר לגמרי ] .
מאת: מאיר כהן   שמור מאמר למועדפים


ההבדל בין מומחים ל  - "גרפולוגיה משפטית" שהם גם מומחים להשוואת כתבי יד וחתימות, לבין מומחים ל -  השוואת מסמכים [ שהינו תחום אחר לגמרי ] .


 


ראשית, יש לדעת שמדובר בשני תחומים שונים לחלוטין, כמו צפרות וטבחות, אמנם מעופות מכינים תבשילים, אך אין חוץ מהקשר זה  אין קשר בין הדברים, אותו הסיפור בהבדל בין מומחים להשוואת כתבי יד וחתימות שהינם מומחים הבאים מתחום הגרפולוגיה, ומומחים בתחום של השוואת מסמכים, אלה באים עם רקע של מז"פ שהינו רקע אחר לגמרי.


 


השוואת כתבי יד וחתימות היא מומחיותם של גרפולוגים, גרפולוג אשר בדק אלפי כתבי יד, ראה את ההבדלים בינהם, מצא את ההבלים המוטורים הבאים לידי ביטוי בעיצוב הצורות המהוות את כתב היד, ראה וחקר את התנועות המוטוריות האופייניות לאלפי כתבי יד, מפתח עם הזמן מומחיות בהשוואת כתבי יד וחתימות, הוא יודע להבחין בין תנועה של "קמר" לתנועה הפוכה של "קער", הוא מזהה מהירות כתיבה איטית או מהירה, הוא מבחין בזוויות כתיבה, הוא מבחין בכתבי יד בעלי אופי זוויתי, חוטי, או בצקי, הוא מבחין בלחץ המותיר חודו של כלי הכתיבה אל מעבר לדף עליו נכתב כתב היד, הוא יכול לגלות סימני מחלה או עייפות בכתב היד, סימנים אלה באים לידי ביטוי ברעד, בתנועה כבדה, בשטף איטי, הוא מבחין בסיומות קווי כתב היד, חלקן גדומות, חלקן שיפודיות, חלק בצקיות, חלקן חוטיות, פרמטרים אלה ועוד מאות פרמטרים נוספים הם פרמטרים גרפולוגים, עליהם מתבססת התורה הנקראת גרפולוגיה, זו חלק מתורת כתב היד, והרי תורת הכתב היא גרפו = כתב, לוגיה = תורה, מכאן שגרפולוג מיומן הינו ללא ספק מומחה להשוואת כתב יד וחתימות.


 


לעומת זאת מומחים להשוואת מסמכים באים מתחום שונה לחלוטין והקשר היחיד בין מומחים אלה לגרפולוגים הוא דף הנייר, כאן נגמר הדמיון.


מומחים להשוואת מסמכים בעלי הבנה בתחומים של מחלקת זיהוי פלילי, יש ביכולתם להבחין בין סוג דיו אחד לסוג דיו אחר, יש ביכולתם להבחין בין מסמך ישן או מסמך חדש, יש ביכולתם להבחין וזאת בעזרת ציוד אופטי בין כתב יד שנכתב במועד מסוים וכתב יד נוסף שהוסף לאותו מסמך במועד אחר, יש ביכולתם להבחין האם מסמך הוא מקור או צילום צבע טוב של מסמך מקור ובקיצור כל העבודות של השוואת מסמכים שאין בהם קשר להבדלים בכתב היד עצמו.


 


ישנם מומחים להשוואת מסמכים שמטעמים כלכליים, הכניסו לרזומה שלהם "השוואת כתבי יד וחתימות", זאת בכדי לנגוס בעוגת הגרפולוגיה המשפטית ההולכת ותופסת תאוצה בבתי המשפט בישראל, אך בעשותם כך הם מטעים את בית המשפט בחוות דעת רדודות שלרוב אינן מובילות לחקר האמת, חבל שבתי המשפט בישראל לא הפנימו את ההבדל בין השוואת כתבי יד וחתימות שהינו תחום להתמחותם של גרפולוגים, לבין השוואת מסמכים שהינו תחום להתמחותם של מומחי מז"פ בתחום של מסמכים ולא בהשוואת כתבי יד.


 


מקווה שמאמר זה יגיע ביום מן הימים לבית המשפט ויעשה קצת סדר בבאלאגן, אין בכוונתי לזלזל בבית המשפט, להערכתי גורמים חיצוניים הם אלה שגורמים להטעייה המכוונת.


 


בהצלחה ובתקווה שהצדק ייצא לאור!


 


 

מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מאיר כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!