חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אילן המנעולן - פורץ מנעולים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תקשור חלומות תת מודע העולם שמעבר

נושא המאמר: קבלה מעשית - זה אסור !!!
מאת: אלעד כהן   שמור מאמר למועדפים

מיהו מתקשר אמיתי ומה עניין קבלה מעשית ?

עם הניסיון שרכשתי והמחקרים שביצעתי צברתי ידע רב בנוגע לעולם שמעבר ואיך הוא מפיע ויכול להשפיע עלינו מכיוון חוכמת הקבלה , מכיוון הדת והאמונה באלוהים ומכיוון המדע .

תפיסתה העקרונית של חוכמת הקבלה היא שעל מנת לברוא את העולם היה רצון לתת שהוא של הבורא ורצון לקבל שהוא של הברואים . כיוון שלברואים יש רצון לקבל הם פיתחו את האגו שלהם בהתאם לרצון זה . האגו הוא הבעיה לכל הבעיות בעולם – האישיות , המדיניות והגלובליות . אם נלמד לשלוט באגו וננצל אותו לטובת הכלל ולא לטובתנו נפתור את בעיותינו ונתחבר לשורש נשמתנו שהוא ללא רצון לקבל .

כמובן שיש תורה שלמה וגישה כוללת לחיים מלבד עיקרון זה .קבלה מעשית הוא מושג בו משתמשים בעזרת העולמות העליונים על ידי פעולות גשמיות להביא לשינוי בעולמות החומריים .

כאשר אדם מגיע למטפל , רב מתקשר או הילר במקרה הצורך - ישנם מטפלים שמשמשים בקבלה מעשית .

הפירוש לכך הוא מוטעה . הדעה הרווחת היא שקבלה מעשית היא קבלה שניתן לעשות איתה שינויים בעולם החומרי - להחזיר אהבות , לרפא מחלות , לתקן שברון לב , למכור דירה או להצילח בעסק , וכו' . ניתן לשנות עניינים רוחניים וגשמיים . בעזרת קבלה מעשית ניתן להשפיע על גורל האדם ולעזור לו . בעזרת קמיעות , השבעת מלאכים , קלפים עם ברכות עליהם , שימוש בשבעים ושניים שמותיו של אלוהים , ועוד .

גישה זו היא מוטעית . קבלה מעשית מקורה בעולם העשייה . שכן ארבע עולמות קיימים – עולם האצילות , עולם הבריאה , עולם היצירה ועולם העשייה . לא אכנס להגדרות רק אומר שעולם האצילות הוא הראשון במעלתו ולאדם כמעט ואין תפיסה במהותו כיוון שהוא מכיל את האור האלוקי האינסופי והוא האור המקורי והראשון וכלל לא ניתן להבין אותו . כנאמר :"במופלא ממך אל תחקור".

עולם האצילות השתלשל עד עולם העשייה בו אנו חיים , שהוא עולם החומר שבו עלינו לעשות למעננו ולמען נשמתנו בעולמות הבאים .קבלה מעשית אסורה בהחלט על פי המקורות .האר"י הקדוש – האדון רבי יצחק לוריא הוא אבי חוכמת הקבלה הלוריאנית הקרויה על שמו . הוא שהסביר לנו מדוע נברא העולם , מהן עשר הספירות שבעצם מבטאים את האלוהות , כיצד מורכב היקום והאדם בצורה מתואמת להפליא , הוא שניתח את תורת הגלגולים , והוא הראשון שהסביר את גלגול הנשמות והביא דוגמאות לכך .(הוא הראשון שהסביר מדוע עשרת הרוגי מלכות שהיו צדיקים מאין כמותם נהרגו במיתות אכזריות ומחרידות - שכן הם היו גלגוגלים של עשרת השבטים שחטאו).האר"י הקדוש אסר מפורשות על שימוש בקבלה מעשית ועל שימוש בקמעות ופירט היטב מהם העונשים הכרוכים בכך .אתן מספר ציטוטים ואתייחס לנעשה כיום במדינתנו הקטנה ועד כמה ציבור הפונים למקובלים המשתמשים בקבלה מעשית מסתכן ללא ידיעתו .

ציטטות נלקחו מספר שערי קדושה חלק ג' שער ו' , ומספר שער רוח הקודש דף יא' :השבעות מלאכים ושימוש בשמות השם :

המשתמש בשמות הקדש רעתו גדולה עד מאד, ואותם המלאכים שהוא מכריחם בכח השבעתו לעשות רצונו באים ומחטיאים אותו לאבדו מן העולם.

שימוש בקמעות :

דע כי כל השמות והקמיעין הנמצאים עתה כתובים בספרים הם מוטעים, ואפי' השמות והקמיעין שנתנסו והומחו ע"י מומחה יש בהם טעיות רבות, ולכן אסור להשתמש בהם, אמנם אם היינו יודעים השמות על מתכונתם ואמיתותם, היינו רשאים גם אנחנו להשתמש בהם,

צדיקים אמיתיים נותנים לאדם קמיע אבל מתפללים עבורו, כי כאשר האדם לוקח קמיע או כל תרופה אחרת, הוא רק עושה הפוך לעצמו כי הקב"ה מביא עליו יסורים כדי לנקות אותו ולעורר את האדם

קבלה מעשית בכלל :ענין השמוש בקבלה מעשיית, הנאסרת בכל ספרי המקובלים האחרונים,אין לנו רשות בזמנים אלו, להשתמש בשמות הקדושים והמשתמש בהם ענשם גדול"וזהו סוד ענין קבלה מעשית. ולכן אסור להשתמש בה, כי בהכרח יתדבק גם ברע המתדבק בטוב, וחושב לטהר נפשו ומטנפה בסבת הרע ההוא, וגם אפילו שישיג, הוא אמת בתערובת שקר, ובפרט כי אין אפר פרה מצויה וטומאת הקליפות מתדבקות באדם המתקרב להשיג על ידי קבלה מעשית, ולכן שומר נפשו ירחק מהם , כי מלבד שמטמא נפשו יענש בגהינם, ואף גם בעולם הזה קבלה בידינו כי יעני או הוא או זרעו או יחלה בחולאים הוא או זרעו או ישתמד הוא או זרעו:"מכאן אנו מסיקים שכל המקובלים של ימינו שמשתמשים בקבלה מעשית באופן הנ"ל חוטאים ומסתכנים בעונשים כבדים . חוכמת הקבלה בהם הם משתמשים מקורה אך ורק באר"י הקדוש והם מהללים את שמו , לכן יש לתת תשומת לב לעניין זה ולציטטות אלו שמוציאות את האמת המסוכנת .בהמשך אפרט מהם הסיכונים הנוספים בפנייה למתקשר ומה צריך לדעת לפני פנייה למתקשר או מרפא או מטפל או מקובל בבקשת עזרה ומהם הפרמטרים לדעת מיהו מטפל טוב .במסגרת טיפוליי אני מיייעץ ומכוון על ידי תקשור וכוחו של תת המודע ובכך נותן כלים לאדם להבין מיהו ומה ייעודו בעולם , ואינני מגלה עתידות או חוזה נבואות , אלא מנתח את אופי האדם מבלי לראותו ובכך מקדם אותו בחייו , ומסביר מהו בכלל סוד התקשור האמיתי שמציעות אלפי סדנאות ברחבי הארץ ולמה הוא כל כך נפוץ בימים אלו .

הגיע הזמן להכניס קצת היגיון ולעשות סדר בכל הרוחניות והתקשור שכל כך נפוצים . להלן נקודות למחשבה :

אני בטוח שלא ידעתם ש :- האר"י הקדוש שהוא אבי חוכמת הקבלה הלוריאנית ותורת הגלגולים אסר על שימוש בקמעות על כל סוגיהם - אז איך כמעט כל מרפא/רב/מתקשר משתמש בקמעות בשם הקבלה ?- גדולי ישראל ורבני העם לדורותיו אסרו על גילוי עתידות שכן דור הנבואה פסק –

אז איך כל יום קם נביא חדש , לעיתים גם עם כיפה , ואתם מחכים למוצא פיו ?

(אלא אם ציטט את נבואתו מהכתובים !).- פיזיקת הקוונטים הוכיחה שהמחשבה היא אנרגיה חזקה מאין כמותה –

ואתם באמת חושבים שהמתקשר "מסדר" לכם את העתיד והכל בזכותו ?- תת המודע הרבה יותר חזק מהמודע – אז מה ההשפעה של אדם שמגיע למתקשר והנ"ל מבשר לו שיש עליו עין הרע ?- - התורה שבע"פ אוסרת על תקשור עם נפטרים (סיאנס) – אז כיצד הנפטרים מגיעים אלינו בחלום ?


- ישנם חוזי עתידות שמפרסמים ומוכרים מוצרי קבלה מעשית כולל פירוט שימוש וביניהם – מחזירי אהבות וכישופים על אנשים - האם הם חקרו את הנושא לעומק לפני שקבעו האם יש כישוף , ולפני שהתערבו בגורל בני הזוג - הרי אם אלוהים כיוון לכך יש לכך סיבה !!!


- קבלה מעשית – גדולי ישראל יאמרו לכם שקבלה מעשית לא נועדה לימינו , ואם כן היא נועדה לכלל ולא לפרט – אז איך אנשים פותחים בגורל בספר הזוהר על אדם פרטי בשם הקבלה ?- האם המתקשרים באמת מתקשרים ? מי באמת מספר להם עליכם ? מלאכים ? אלוהים ? האם זה אמיתי ?- כל יום קם מתקשר שמצהיר שהוא יכול לפתוח בגורל . מהם הסימנים למתקשר אמיתי וטהור ? ומה הסיכון בפנייה למתקשר ?- מדוע יש היום כל כך הרבה מתקשרים/אסטרולוגים/נומרולוגים/פותחים בקלפים ?

מהן התורות החדשות הנפוצות היום ומה ההבדל ביניהן ? חוכמת הקבלה , סיינטולוגיה , הסרט והתופעה הסוד , הסרט הבליפ , פיזיקת הקוונטים –

מה משותף לכולם ומה הם גילו ? ומה כל זה אומר לגבינו ?במאמר "החיים לאחר החיים" תקבלו הוכחות לקיום חיים שלאחר החיים(מוות קליני,סיאנסים,תקשור עם פגועי מוח,רוחות רפאים,פתרון חלומות), מהי הנשמה שיש בתוכנו ומה הסוד לגילוי הייעוד שלנו שהרי נאמר :"אין שתי נשמות בכל העולם כולו שקיבלו ייעוד זהה !!!".

שכן אם הגענו לעולם בשביל לחיות מדוע אנו מתים ? כפי שנאמר :

"החיים סופם למות – והמתים רק מתחילים לחיות".כדברי הא"רי הקדוש :"דע , כי האדם עצמו הוא הרוחניות אשר בתוך הגוף , והגוף הוא לבוש האדם , ואיננו האדם עצמו".
www.eladcohen.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלעד כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!