חיפוש מאמרים

11807 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יוון רקע כללי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חלומות אלעד פותר חלומות פתרון חלומות מיתוסים בחלומות

נושא המאמר: פתרון חלומות
מאת: אלעד כהן   שמור מאמר למועדפים

פתרון חלומותהאם יש מישהו שבאמת יודע לפתור חלומות ?

פתרון חלומות הוא מושג שבעבר בימי מתן תורה נהגו לא להתעסק איתו כלל מחשש לסיכון הטמון בו .

בעבר היו מפרשי חלומות בדמות יוסף פותר החלומות - אך כיום בקרב אנשי הדת נהוג כמה שפחות להתעסק בחלומות כך ייטב לנו . "במופלא ממך אל תחקור". גם מכיוון המדע עדיין לא מצאו את התשובות הראויות לכל מה שנוגע לחלומות ולפתרון חלומות . המדע עדיין לא הבין מה בדיוק קורה למוח שלנו בזמן החלום , לאן הוא הולך , איפה הוא באמת נמצא , מה קורה לגוף בזמן חלום . ואולי בכלל החלום הוא המציאות האמיתי וחיינו הם החלום ???במאמר זה אנסה להסביר במילים פשוטות מהו חלום , האם ניתן באמת לפתור חלומות ואנפץ כמה מיתוסים על מילון לפתרון חלומות .

ישנו מודע ותת מודע . תת מודע נמצא בתוכנו והוא זה שמוביל אותנו אך לעיתים אנו מתכחשים לו , ומודע - איתו אנו חיים בכל יום - מודע זה מה שאנחנו רואים , מרגישים , ממששים , יודעים , מי שאנחנו חושבים שאנחנו בעצם .

תת מודע הוא האני הפנימי שלנו - הוא זה שמרכיב אותנו באמת והוא היחידי שיכול להשפיע על המודע . וכך הוא עושה בזמן החלום . חלומות הם בעצם תת המודע בהתגלמותו .

אתם בוודאי חושבים ששינה נועדה למנוחת הגוף - טעות בידכם . יותר משהיא נועדה לשינה היא נועדה לחלומות .

הידעתם שישנם בעלי חיים שונים שישנים שעתיים ביממה ? כיצד הם מחזיקים מעמד אם השינה נחוצה לגוף בלבד ?

הידעתם שבעל חיים בשם החדף אינו ישן כלל ??? אם כך - כיצד הוא מתקיים ?

ובכן הוא איננו זקוק לשינה כיוון שנשמתו שונה משלנו והיא אינה זקוקה לשינה בה הנשמה בעצם עולה לעולם שמעבר - פורקת את כל אירועי היום ונטענת מחדש באנרגיות ליום שאחרי . לא קרה לכם שישנתם שעתיים והרגשתם כאילו ישנתם לילה שלם ? או להיפך ? כאשר הנשמה סיימה את תפקידה בעולם שמעבר היא חוזרת לגוף ואז אנו מתעוררים .

שינה נועדה רק עבור החלומות .

הנשמה הכלואה בגוף מקבלת מידע מהמודעות שלנו , מה קורה איתנו ומה שמתרחש סביבנו ואוגרת בתוכה מצבורים במשך היום של מידע . בלילה בזמן החלום הנשמה מתנתקת מהגוף ופורקת את מה שאגרה במשך היום . באותו רגע אנו בעצם חולמים . בחלום אין לדמיון גבולות כלל - אתה יכול לעוף , לצלול לעומק , לרכב על עננים , לעזור לחצי עולם - האם חלומות אלו מחביאים רמזים או רק מגיעים מתת המודע ?

ובכן המסגרת של החלומות מגיעה מתת המודע אך העלילה מחביאה בתוכה מסר .

אם חלמנו על חבר שאנו בקשר יומיומי איתו סביר להניח שאין כאן שום מסר - אך אם חלמנו עליו ועל חברה שלו ועל שיחה מאוד מסוימת ביניהם ואנו צופים בכך בחלום - כאן נמצא המסר .

החלום לובש צורה שיהיה לנו קל להבין ולקבל אותה . חלום הוא בעצם דימוי . חלום הוא סיפור שלם וכל מה שקורה בתוך החלום מגיע מתוך המוח שלנו ומחלק הנשמה מהעולם שמעבר שמעבירה לנו מידע .

הוכח בכל העולם כולו שחלומות יכולים לצפות עתידות . בארצות כמו בריטניה ובארץ ישנם עשרות מקרים שנחקרו כחלומות נבואיים - ולי באופן אישי יש אינספור דוגמאות שלי ושל אלו המבקשים שאפתור את חלומותיהם . בחלום אין מימד זמן - לכן מה שקרה , קורה יקרה - זה אותו דבר בדיוק . על פותר החלומות לבודד את הזמן ולהבין האם המסר הוא עתידי או עכשווי .

"פתרון החלום הולך לפי הפה ..." –

סופר על פותר חלומות שזה היה מקצועו . הגיעו אליו שני אנשים עם אותו חלום בדיוק . אחד היה מכרו ואחד היה זר לו . הזר שילם לו - ומכרו לא שילם כיוון שהרגיש מיודד איתו . הדבר הכעיס את פותר החלומות , לכן פתר למכרו את החלום לרעה ולזר ששילם לו - פתר את החלום לטובה . לכל אחד מהם התגשם בדיוק מה שצפה פות החלומות .

מעין נבואה שמגשימה את עצמה .

לכן כאשר תרצו למצוא פתרון לחלום עליכם להגיע לאיש שרוצה בטובתכם , כי הרי כל חלום הוא טוב גם אם הוא נושא בשורה לא נעימה שבאה להזהיר אותנו .

בחלומות יש היגיון מאוד ברור , וכל מיני סטיגמות על כך שנפילת שיניים בחלום מסמלת פטירה של קרוב משפחה , או חלום על נחש זה אומר פרנסה - אלו הם השערות ואמונות שנשתרשו מימים עברו .

ננסה להבין מה ההיגיון כאן -

כאשר אנו חולמים על נחש למשל - בכל מילון תמצאו פירוש שונה לכך - מילון אחד יפרש זאת כפרנסה בשפע - זאת כיוון שהנחש לא מתאמץ למצוא את טרפו ומחייתו - הם מצויים לפניו על הקרקע . מילון אחר יטען שנחש מסמל בגידה של חבר קרוב - זאת כיוון שהנחש הוא מאוד ערמומי והוא זה שפיתה את אדם וחווה בגן העדן .

יש מילון שיטען שנחש מסמל רפואה ומזור - זאת כיוון שעוד מימי המיתולוגיה היוונית הנחש מסמל מרפאים למיניהם ואפילו מעטר את מקלו של אסקלפיוס שהיה רופא אליל . מה גם שאצלנו השתרש עניין זה - זאת ניתן להבחין בסמל ההסתדרות הרפואית בישראל - אותה מעטר נחש .

לכן אין באמת מילון שמפרש חלומות - חלום הוא סיפור שלם ואי אפשר לקחת כמה מילים ממנו ולהסיק באופן גורף לגבי כל חולם .

הרי לכל חולם יש עולם מושגים שונה מהאחר . אם אדם שפוחד מנחשים יחלום על נחשים תהיה משמעות שונה מאשר אדם שעובד עם נחשים בגן חיות חולם עליהם - כיוון שהדימוי של נחש במוחו שונה מזה שמפחד מנחשים .

ישנם המון פרמטרים שיש לשקול - צבע הנחש , גודלו , האם הקיש אתכם , האם מישהו עזר לכם , האם פחדתם , האם הנחש איים עליכם - אין לזה סוף . על פותר החלומות להבין את המתרחש על פי שאלות אלו .

מהסיפור שלכם עליו לדלות את המידע האמיתי , את הרמז האמיתי שלשמו הגיע החלום .

חלום שאיננו זוכרים אותו הוא חלום שהמסר אינו הועבר - זאת מכיוון שכרגע אין צורך למסר לעבור אליכם . כשיהיה צורך בכך תזכרו אותו לבטח .

פותר חלומות צריך להיות אדם מיומן שיודע גם להסביר מהו חלום והיכן הוא מתרחש - ולא פותר על פי מושגים בלבד - אלא יודע לקשר זאת לחיי החולם - אחרת פתרונות כמו : "פרנסה בשפע , בגידה מחבר , הריון צפוי ..." - אלו הן הגדרות בלבד שאינן תורמות באמת לחולם ובכך המסר חומק .

חלום אמיתי הוא - חלום שנשנה מספר פעמים , חלום על חבר שאינכם בקשר איתו , חלום שהרגיש כמציאות ממש , חלום שנחלם רגע לפני הקימה .

מקווה שבמאמר זה קיבלתם מושג מהו פתרון חלומות , ומהו חלום בכלל .

פותר החלומות צריך להיות זה שרוצה בטובתכם ולא מקנא לכם חלילה , זה שיודע להסביר מהו חלום ומדוע הוא הגיע דווקא אליך , זה שלא פותר חלומות על פי מושגים כלליים אלא על פי מושגים שלקוחים מעולמך האישי - כי אחרי הכול החלום הוא סיפור שנמצא בתוך מוחך ושם נמצאות התשובות אותן אתה מחפש .


www.eladcohen.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלעד כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!