חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כושר בעסקים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דשא סינטטי דשא סינתטי דשא סינטתי פשוט ירוק

נושא המאמר: דשא סינטטי כבר לא מילה גסה ! - דשא סינטטי - דשא סינתטי - דשא סינטתי
מאת: חמו שמעון   שמור מאמר למועדפים

דשא סינטטי כבר לא מילה גסה ! - דשא סינטטי - דשא סינתטי - דשא סינטתי


מעבר לדשא סינתטי – צו השעה מאת: שמעון חמו, מנכ"ל "פשוט ירוק"* החורף מתקרב לסיומו. אם לא תהיינה הפתעות של הרגע האחרון, כמויות הגשמים ברוב אזורי הארץ לא יגיעו לממוצע הרב שנתי ובאזורים מסוימים הגשם בקושי עבר את מחצית הכמות הממוצעת. התדלדלות עתודות המים מחייבת כל אחד מאיתנו לבחון את הדרכים בהן אפשר לצמצם את צריכת המים. אחת הדרכים לכך היא מעבר לדשא מלאכותי, שמספק מראה ירוק ורענן וצריכת המים שלו כמובן היא אפס. בשנים האחרונות יש מעבר לדשא סינתטי במגרשי כדורגל, גינות עירוניות, איי תנועה וגינות פרטיות. אפילו הגן הבהאי בחיפה, אחד ממיזמי הגינון המרהיבים בעולם, בחר לכסות בדשא מלאכותי חלק מהמורד המפורסם שעל הכרמל והמבקרים מתקשים לזהות איזה דשא הוא טבעי ואיזה מלאכותי. צריכת המים היא אחד השיקולים המרכזיים במעבר לדשא סינתטי, אך לא היחיד. דשא מלאכותי לא נזקק לכיסוח, דישון או ריסוס. הוא לא מצמיח עשבים שוטים ואינו מהווה כר לגידול של נמלים וחרקים אחרים. הדשא המלאכותי שומר על מרקם אחיד ומונע את המראה המביך של קרחות או פינות יבשות. בימי גשם הדשא המלאכותי מנוקז במהירות ללא בוץ מעצבן שנדבק לרגליים. הוא גם לא נתון לסכנת קפיאה בימי קרה וכפור, כפי שהיו בחורף האחרון. ניקיון הדשא המלאכותי נעשה בדרך פשוטה וקלה בעזרת צינור מים או מפוח. עיקר הצמיחה בהנחת דשא סינתטי נרשמת בקרב משפחות צעירות, בגילאי 30-40 שהעבודה והטיפול בילדים גוזלים את זמנם ואין להם פנאי להקדיש לטיפוח הדשא. מי שהתרגל ליתרונות הדשא המלאכותי, בדרך כלל כבר לא יחזור לאחור. מאז כניסת הדשא הסינתטי לשוק הישראלי בעשור הקודם, איכות הדשא היה אחד החסמים בפני התרחבות השימוש בו. רבים שרצו לבדוק את האפשרות להנחת מרבדי דשא סינתטי ביקרו באחת מרשתות עשה זאת בעצמך או במרכזי גינון ונחשפו לדשא מסוג בסיסי, שאינו נוח למגע ולכן ויתרו על הרעיון. גם המחיר הגבוה יחסית הרתיע רבים שלא יכלו לאפשר זאת לעצמם. למרבה השמחה של הצרכנים, התחרות הגוברת בתחום זה הביאה לכניסה של סוגי דשא חדשים בעלי מרקם נוח של שכבות שנוחים לישיבה ומשחק ובמחירים שמאפשרים לפלח רחב יותר באוכלוסיה להנות ממוצר זה. הדשא הסינתטי נתפס על ידי גורמים מסוימים כנוגד את התפיסה הירוקה של איכות הסביבה. אני מאמין שהאמת הפוכה. כל טיפת מים שמשמשת להשקיית הגינה באה, לצערנו, על חשבון הכנרת, מאגרי מי התהום או נחלים שאספקת המים הטבעית נשללת מהם. אם נקטין את צריכת המים לגינותינו, נשאיר יותר מים לטבע שזקוק להם יותר מאיתנו. ___ * "פשוט ירוק" עוסקת ביבוא ושיווק של סוגי דשא סינתטי, כולל דגם "קיסר" הבנוי ממרקם שכבתי יחודי. הדשא נמכר ב-38 סניפי הגרעין, רשת מוצרי הגינון הגדולה בישראל. מידע על נקודות המכירה באתר: http://www.pashutyarok.com

www.pashutyarok.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חמו שמעון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!