חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חשבונית מס מפורטת כתנאי להכרה בתשומות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מס ערך מוסף תוכנת חשבשבת מס הכנסה מיסים

נושא המאמר: משתמשי חשבשבת כבר לא לבד - תיקונים בהוראות ניהול ספרים בתוקף מיום 1/1/2007 - תוכנת חשבשבת - מס ערך מוסף
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

משתמשי חשבשבת כבר לא לבד - תיקונים בהוראות ניהול ספרים בתוקף מיום 1/1/2007 - תוכנת חשבשבת - מס ערך מוסף

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] לא אחת נתקלים המייצגים בדרישת מפקחי מס הכנסה ומע"מ למסור לידיהם את הדיסקטים עם הגיבוי היזום של הלקוחות לצורך ביקורת מעמיקה יותר או פחות. לא אחת פולטים המייצגים כתשובה אנחת רווחה ומסננים "הלקוח אינו משתמש בתוכנת חשבשבת" - ובמילים אחרות , אין טעם שאמסור את הדיסקטים , במילא לא תוכלו לעשות בהם שימוש. העידן הזה הולך להסתיים. מס הכנסה ערך שינויים בהוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות) לפיהם יחויבו כל בעלי התוכנות למיניהם - הן תוכנות להנהלת חשבונות והן תוכנות להפקת חשבוניות ומסמכים חשבונאיים אחרים - להפיק קבצים במבנה אחיד כפי שיורה המנהל. להלן נוסח סעיף (א2) לנספח ה' המתוקן: (א2) תוכנה לניהול מערכת חשבונות ממוחשבת החייבת להירשם במרשם, כמשמעותו בפסקה (ג)(1), תאפשר הפקת קבצים (הדגשה לא במקור) אשר יכילו את פרטי התיעוד וספרי החשבון כאמור בפרקים ב' וג' להוראות אלה ולתקנות מס ערך מוסף (ניהול פנקסי חשבונות), התשל"ו-1976, וכן את רשומות הקובץ הקבוע שבמערכת חשבונות המנוהלת לפי שיטת החשבונאות הכפולה, הכל כפי שיורה המנהל. הכוונה ב"פרקים ב' ו ג' " הינה לכל ספרי החשבון לרבות חשבוניות , קבלות , מלאי וכד'. נוסף לכך, על כל בעל תוכנה להצהיר כלהלן: "ידוע לנו כי פקיד השומה רשאי להשתמש בתוכנה, בחומרה ובכל ציוד שהמצאנו למנהל במסגרת בקשה זו לצורך ביצוע הוראות הפקודה". כלומר, מיום 1/1/2007 יוכל פקיד השומה או מנהל מע"מ לדרוש את כל ספרי הנהלת החשבונות של הנישום/העוסק שינוהלו בכל סוג תוכנה - בקובץ במבנה אחיד כפי שיקבע כך שניתן יהיה לערוך כל סוג של ביקורת ממוחשבת על כל הרשומות כפי שמופיעות בתוכנת הנהלת החשבונות - ולא משנה מאיזו תוכנה הן הופקו. מבנה הקבצים טרם פורסם אך נציבות מס הכנסה עורכת בימים אלה ימי עיון ליצרני התוכנה בכל הארץ בהם תינתן סקירה על משמעות התיקון הנ"ל בחוק וההערכות הנדרשת מהם בעניין זה. משמעות נוספת לתיקון היא כמובן שלא יהיה יותר נישום או עוסק אשר יהיו פטורים ממסירת הנהלת החשבונות הממוחשבת לידי מפקחי המס במידה ויידרשו. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]