חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בריכת השחייה הביתי היא פנטזיה





    קישורי טקסט (לפרטים)




קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גמילה מעישון סיגריה אלקטרונית הפסקת עישון סיגריות אלקטרוניות

נושא המאמר: גמילה מעישון בשילוב סיגריה אלקטרונית - גמילה מעישון - הפסקת עישון - סיגריה אלקטרונית - סיגריות אלקטרוניות
מאת: ד"ר שלמה קניג Ph.d   שמור מאמר למועדפים

גמילה מעישון בשילוב סיגריה אלקטרונית - גמילה מעישון - הפסקת עישון - סיגריה אלקטרונית - סיגריות אלקטרוניות


ברגע שתדעו איך לחזק את עצמכם בכול מצב ואיך לאהוב את עצמכם, לצד זה שגם בכל מצב אתם עדיין יכולים למצוא דברים לשיפור, ואתם שמחים להשתפר ולהתקדם כל הזמן, כך תוכלו לרכוש דפוס התנהגות ששום דבר שבעולם לא יוכל לשבור אתכם. ברגע שתתרגלו לחשוב בצורה וחשיבה חיובית, תתרגלו להסתכל תמיד על מה אתם כן יכולים ומה כן טוב ומה כן אפשרי לביצוע, הנושא הפעם גמילה מעישון. ככל שתתרגלו יותר לדעת לא להתייאש בשום צורה ולהחזיק ברצון פשוט להצליח ולהיות מאושרים, כך תפסיקו לעשן ע"י טיפול גמילה מעישון. ככל שתדעו להתמודד טוב יותר גם במצבים של נפילה וגם של עליה, שום דבר בעולם לא יוכל לכם ואתם בטוח תצליחו בסופו של דבר להגיע לשלמות. אילו הייתם מבינים את הכוח הטמון במילים ובמחשבות שלכם, הייתם נזהרים בדבריכם ובמחשבותיכם. והייתם מדברים וחושבים כל הזמן בהצהרות חיוביות. המשפט החזק הוא אני רוצה לעבור גמילה מעישון, והיקום תמיד אומר "כן" לכל מה שאתם אומרים, ואין זה משנה במה אתם בוחרים להאמין. הפעם נאמין במוצר שפותח ע"י מהנדס אלקטרוניקה, סיגריה אלקטרונית, אם בחרתם להאמין שאינכם שווים הרבה, שהחיים לא יהיו טובים וכי לעולם לא תשיגו את מה שאתם רוצים, אזי היקום יגיב, וזה בדיוק מה שתקבלו. ברגע שבו תתחילו להשתנות, ברגע שתהיו מוכנים להכניס טוב לחייכם, אזי היקום יגיב בהתאם." מאמר זה מופנה לכם המעשנים שעד היום אתם לא מאמינים שאפשר לעבור גמילה מעישון ולהצליח. לצד זה שגם בכל מצב אתם עדיין יכולים למצוא דברים לשיפור ואתם שמחים להשתפר ולהתקדם כל הזמן, אם תוכלו לרכוש דפוס התנהגות כזה שום דבר שבעולם לא יוכל לשבור אתכם. ברגע שתתרגלו לחשוב בצורה וחשיבה חיובית, תתרגל להסתכל תמיד על מה אתם כן יכולים ומה כן טוב ומה כן אפשרי לביצוע, ככל שתתרגלו יותר לדעת לא להתייאש בשום צורה ולהחזיק ברצון פשוט להצליח ולהיות מאושרים, ככל שתדעו להתמודד טוב יותר גם במצבים של נפילה וגם של עליה, שום דבר בעולם לא יוכל לכם ואתם בטוח תצליחו בסופו של דבר להגיע לשלמות היו אופטימיים! חשבו חיובי! אל תיקחו הכול ללב!" כמה פעמים רכשו סיגריה אלקטרונית, על ידי גמילה מעישון בשילוב סיגריה אלקטרונית הסיכוי להפסיק לעשן גבוה מאוד. שמענו את הביטויים הללו והרגשנו, שקלו יותר לאומרם מאשר לבצעם ובמיוחד כשנאמרו לנו ברגעים הכי לא נכונים עבורנו- ברגעים של כעס., ייאוש, עצב וחוסר- אונים. לך קל לאמר זאת חשבנו לעצמנו, לך הכול הולך בחיים, אתה לא עובר את מה, שאני עובר!" אמרנו ליועץ האופטימי ובאמת האמנו, שאין מוצא, שאין פתרון ושהמצב בלתי ניתן לשינוי... אבל מסתבר, שלא כך הדבר ואפשר גם אחרת אם רק מתחילים לשנות את דפוסי- החשיבה הבסיסיים שלנו, שהם אלו למעשה, שיוצרים את תחושותינו, רגשותינו, התנהגו ותינו והתקשורת שלנו עם עצמנו ועם הסביבה.

www.shlomo-kenig.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ד"ר שלמה קניג Ph.d שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 






 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!