חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
לחץ פיזי מתון

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שעון נוכחות שעוני נוכחות טכנולוגית שעון נוכחות מערכת שעון נוכחות

נושא המאמר: מערכת שעון נוכחות כאמצעי חיסכון בארגונים - שעון נוכחות - שעוני נוכחות - טכנולוגית שעון נוכחות - מערכת שעון נוכחות
מאת: י. נ.   שמור מאמר למועדפים

מערכת שעון נוכחות כאמצעי חיסכון בארגונים - שעון נוכחות - שעוני נוכחות - טכנולוגית שעון נוכחות - מערכת שעון נוכחות


התקנת מערכת שעון נוכחות בחברות וארגונים, חיונית בעיקר ככל שהעסק עצמו מעסיק מספר רב יותר של עובדים. התקנת מערכת שעון נוכחות מאפשרת למעסיק לחסוך במשאבים ולמנוע תשלום לא מדויק לעובדים, בכך שטכנולוגיה זו מאפשרת מניעה של בעיות רישום נוכחות שונות, אשר היו נפוצות טרם לכך, כגון טעויות ברישום נוכחות העובדים, עיגול שעות העבודה, רישום נוכחות לא מדויק וכדומה. יחד עם זאת, בעלי עסקים רבים מתלוננים כי העלות הגבוהה של מערות שעון נוכחות מונעת מהם להתקין מערכות אילו. התקנת מערכת שעון נוכחות בארגונים וחברות אינה מחויבת על פי החוק. אך למעשה, יש לציין כי מעסיקים אשר אינם מתקינים מערכת שוני נוכחות בעסק, עלולים להתקשות בהליכי רישום שעות העבודה המדויקות של העובדים, וכן הכנת המשכורות בהתאם. כאמו,ר החוק אינו מחייב התקנת מערכת שעון נוכחות, אך הוא כן מחייב את המעסיק לציין במדויק בתלוש השכר את מספר ימי העבודה וכן שעות העבודה המדויק של העובד בעדם משולמת המשכורת. שימוש במערכת שעון נוכחות מתקדמת, תאפשר למעסיק לבצע בקרה מדויקת יותר על שעות העבודה והמנוחה של העובד. לסיכומו של עניין, מעסיקים אשר בוחרים דווקא בדרך המסורתית, ולא להתקין מערכת שעון נוכחות כאמצעי לניטור ובקרה על שעות העבודה והמנוחה של עובדיהם, עלולים למצוא עצמם (וכן את הארגון כמובן) מבזבזים משאבים וכספים רבים על שיטות ניטור ובקרה ידניות של שעות העבודה של העובדים.

www.biocom.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י י. נ. שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!