חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך משמעת בסיסית יכולה להרוס כלב?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח ריתמקאיות ביטוח חוגים ביטוח מורות למוסיקה ותנועה ביטוח גני ילדים

נושא המאמר: ביטוח מורות למוסיקה ותנועה לגיל הרך - ביטוח ריתמקאיות - ביטוח חוגים - ביטוח מורות למוסיקה ותנועה - ביטוח גני ילדים
מאת: הקולקטיב הארצי    שמור מאמר למועדפים

ביטוח מורות למוסיקה ותנועה לגיל הרך - ביטוח ריתמקאיות - ביטוח חוגים - ביטוח מורות למוסיקה ותנועה - ביטוח גני ילדים


מאמר זה פונה לציבור המורות למוסיקה ואו מחול ותנועה לגיל הרך. כגוף ביטוח המתמחה כבר שנים רבות בפוליסה ייחודית לתחום המוזכר מעלה, אנו נתקלים בשאלה חשובה שחוזרת על עצמה והיא: "כמורה למוסיקה ותנועה בגני ילדים, האם אני מחוייבת לבטח עצמי בביטוח צד ג ?, האם הביטוח של הגננת והגן, אינו מכסה אותי, בזמן פעילותי בגן?" תשובתנו פשוטה וחד משמעית: כל מורה ואו נותן חוגים בגני ילדים ואו בתי ספר ואו מתנסים מחוייב כלפי עצמו בביטוח צד ג ואחריות מקצועית, ואסור לו ואו לה להסתמך על הביטוח הקיים אצל מזמין החוגים כגון: גני ילדים ובתי ספר ומתנסים. ניקח לדוגמא גן ילדים המזמין חוג תנועה לגיל הרך. בטוח שהגן מבוטח בביטוח כלפי צד ג ואו כל רשלנות הנגרמת מאופי הפעילות של הגן, אולם במידה ומתקיים חוג תנועה בגן ותוך כדי הפעילות ילד נפצע, יכולים הורי הילד לתבוע באופן הבא: את הגננת ואת המורה, וגם אולי את בעל המבנה במידה והוכחה רשלנות מצידו. מנסיון רב שנים שלנו בתחום נותני החוגים, כל תביעה המוגשת לבית משפט ואו חברת ביטוח, מוגשת בצורת "הממטרה", והכוונה מגישים תביעה בתפזורת בכדי ללכוד אחד מהגורמים לתשלום התביעה. גם ואם ובמידה וחברת הביטוח של הגננת תשלם את התביעה להורים, תפעל חברת הביטוח במסגרת החוק "ותשבב"את גורם הנזק, הכוונה : תפנה אל גורם הנזק, שזה יכול להיות אותה מורה לתנועה ותדרוש מנה את חלקה ברשלנות שנגרמה. כל מורה המעניק חוגים כעצמאי ושאינה שכירה של הגננת ואו המזמין חוגים, מחוייבת לבטח עצמה בביטוח צד ג + אחריות מקצועית, ולישון בשקט בלילה. הקולקטיב הארצי, פיתח פוליסה מקצועית וזולה ועם השתתפות עצמית נמוכה בזמן תביעה, מזה כמה שנים ועקב נסיוננו רב השנים אנו דואגים לשפר ולשכלל את הפוליסה לנותני החוגים. בטחו את עמצכן למען השקט הנפשי שלכן. אמנון ורם הקולקטיב הארצי ט. ל. ח.

collective.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י הקולקטיב הארצי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!