חיפוש מאמרים

12345 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פחממות כטיפול לדיכאון חורף

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תקיפה מינית ילדים נפגעי תקיפה מינית אונס התאללות במשפחה

נושא המאמר: טיפול נפשי בחסות המדינה לילדים נפגעי תקיפה מינית - ילדים נפגעי תקיפה מינית - התאללות במשפחה - אונס
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]   שמור מאמר למועדפים

טיפול נפשי בחסות המדינה לילדים נפגעי תקיפה מינית - ילדים נפגעי תקיפה מינית - התאללות במשפחה - אונס


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] בהצעת חוק שהוגשה לכנסת מטעם הועדה לזכויות הילד, הוצע לעגן בחוק את מחויבותה של המדינה להעניק טיפול נפשי לקטינים שנפגעו פגיעה מינית. על פי הצעת החוק יוענק טיפול נפשי לילד באזור מקום מגוריו, ללא תשלום ובתוך זמן סביר ממועד ההפניה לשם טיפול בעניינו. טיפול זה נועד לעזור ולשקם את הקטין באופן המיידי לאחר הטראומה הקשה שעבר ולהחזירו למסלול החיים התקין. האדם אשר ימונה לקבוע את זכאותו של הקטין לטיפול נפשי זה הינו פקיד הסעד ברשות המקומית באזור מגוריו של הקטין. אותו פקיד סעד יבחן את המקרה ויחליט האם קיימת זכאות לקבלת טיפול כאמור. במידה ויאשר פקיד הסעד כי המקרה אכן מצריך התערבות מקצועית, יעביר הוא את הפרטים לגורם המקצועי. בשלב זה תקבע תוכנית טיפול על ידי המטפל שתועבר לאישורו של פקיד הסעד המחוזי. בכל מקרה בו מדובר בקטין שטרם מלאו לו 14 שנים, מוצע שהפנייה תיעשה על ידי הוריו של הקטין או האפוטרופוס המומנה עליו. יחד עם זאת, במידה ופקיד הסעד חושש כי הוריו או האופטרופוס אינם יכולים או אינם ראויים לפנות בשם הילד, במקרים של התעללו מצידם לדוגמא, רשאי הוא להתייעץ עם פקיד הסעד המחוזי למנות אדם אחר אשר יפנה בבקשה למימוש זכותו של הקטין על פי הצעת חוק זו. קטינים אשר מלאו להם 14 שנים, אשר אינם מעוניינים לשתף אחרים בבקשה, יוכלו לפנות באופן עצמאי בבקשה לממש את זכותם לטיפול נפשי כאמור, פנייה זו תשקל על ידי פקידי הסעד, בהתאם לבגרותו הנפשית של הקטין ויכולתו לגבש רצון עצמי. במידה ופקיד הסעד יסיק כי קיימת סכנה שפנייה לנציגו של הקטין עלולה לפגוע בו, תינתן לו האפשרות לממש את זכותו ללא קבלת הסכמת הנציג. למטופלים תינתן האפשרות להמשיך את הטיפול לאחר סיומו, אך זאת רק לאחר שחלפו שלושה חודשים מיום סיומו של הטיפול. כמו כן, במידה והמבקש אינו מרוצה מהחלטת הועדה, רשאי הוא להגיש בקשת ערר על ההחלטה בתוך 90 ימים מיום שהומצאה לו ההחלטה. הצעת החוק מבקשת להגביל את התעריף המקסימאלי שיוכלו לגבות מטפלים אשר יורשו ליתן טיפול בהתאם להצעת החוק. למעשה, הצעת החוק מבקשת להיטיב עם קטינים אשר נפגעו מינית בכך שיקבלו טיפול מקצועי מיידי, זאת על מנת להגדיל את סיכויי השיקום שלהם. הצעת חוק ברוכה זו, באם תאושר, תקדם את זכויותיהם של הילדים ותוכל למנוע הידרדרות במצבם של אלו אשר אינם ידם אינה משגת לקבל סיוע נפשי בכוחות עצמם או על ידי משפחתם. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]

www.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]