חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הסדרי ראייה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הטבת מס רכב מערכת בקרת יציבות מיסים

נושא המאמר: הטבת מס ברכישת רכב בו מותקנת מערכת בקרת יציבות - מערכת בקרת יציבות
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]   שמור מאמר למועדפים

הטבת מס ברכישת רכב בו מותקנת מערכת בקרת יציבות - מערכת בקרת יציבות


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] רכישת רכב חדש וקבלתו הוא לרוב אירוע משמח מאוד. אדם מקבל לידיו רכב חדש כשמושביו עוד עטופים ב"ניילונים", יד אדם מעולם לא נגעה ברכב, אין חשש למצבו המכאני של הרכב וכמו שנהוג לומר – "תמיד טוב להיות יד ראשונה". האם העלתם בדעתכם, כי המדינה תעניק לכם הטבה במס על רכישת רכב חדש? לאחר שתקראו את המאמר שלהלן, תופתעו לגלות כי אכן כך הדבר. אחת הבעיות המרכזיות הפוקדות את ארצנו, הוא הקטל בכבישים. לאור כמות ההרוגים בתאונות דרכים בשנים האחרונות, יש הטוענים כי בעיה זו אף קודמת למצב הביטחוני השורר בארצנו. כפי שציינו במספר מאמרים מטעם משרדנו, תפקידו של המס הוא לא רק לממן את פעולותיה השוטפות של הממשלה, אלא גם למלא אחר יעדים חברתיים אותם מציבה הממשלה בפני עצמה. במסגרת ניסיונותיה של המדינה להתמודד עם הקטל הנוראי בכבישים, החליט שר התחבורה יחד עם רשות המיסים לעודד התקנת מערכות לבקרת יציבות בכלי רכב חדשים המיובאים לישראל. מערכת בקרת יציבות (ESP) היא מערכת עזר ממוחשבת לשליטה בכלי הרכב, המופעלת באמצעות חיישנים אשר קולטים את נתוני הנסיעה של כלי הרכב. כאשר החיישנים מזהים מצב של אי יציבות, כלומר כאשר כלי הרכב אינו פונה לכיוון שהנהג מכתיב לו, המערכת מורה על ביצוע פעולה מתקנת המבוססת לרוב על הורדת מהירות. בין יתר תמריצי המס לאביזרי בטיחות ברכב, קיימת הטבת מס לרכבים בעלי מערכת בקרת יציבות. במסגרת צו תעריף המכס והפטורים ומס קניה על טובין, תשס"ז-2007 העניק שר האוצר, הפחתה במס קניה על רכב מנועי המצויד במערכת בקרת יציבות בסך של 1,600 ₪, לתקופה שמיום 1.1.07 ועד ליום 31.12.07. החל מחודש ינואר 2008 הופחת מס הקניה משיעור של 84% לשיעור של 78%. החל משנת 2010 לא ניתן יהא לייבא לארץ כלי רכב אשר לא מותקנת בו מערכת בקרת יציבות, בעוד שבארה"ב חובה זו תחל משנת 2011, ובמדינות אירופה, אין בכלל חובה כזו. לאחרונה אף פרסמה רשות המיסים הודעה, כי שר האוצר, החליט להגדיל את הטבת מס זו מסך של 1,600 ₪ לסך של 2,400 ₪! אין ספק כי הגדלת הטבת המס תעודד התקנת מערכת בקרת יציבות עוד בטרם תיהפך התקנת המערכת לחובה בשנת 2010. בימים אלו נבחנת על ידי משרד התחבורה אפשרות להפחית החל מחודש ינואר בשנת 2009 את פרמיית הביטוח לרכב שבמשקל של 3.5 טונות ומעלה שיצויד במערכת בקרת יציבות. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]