חיפוש מאמרים

12034 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קופירייטר במאה ה-21

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: צרכי מס פולין דיבידנד מיסים

נושא המאמר: שיטת המס בפולין - פולין - דיבידנד - צרכי מס
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

שיטת המס בפולין - פולין - דיבידנד - צרכי מס


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il ההשקעות בפולין על ידי משקיעים ישראלים בשנים האחרונות החלה לתפוס תאוצה. אחת מהסיבות העיקריות לתנופת ההשקעה הנה שיטת המס אותה התווה המחוקק הפולני. אופן ההשקעות על ידי ישראלים מתבצע במספר אפיקים שונים, אך העיקריים שבהם הם השקעות דרך הקמת חברות במדינות זרות. התחום העיקרי עליו ניתן להצביע בהשקעות בפולין הנו תחום הנדל"ן. הדין הפולני רואה לצורכי מס חברה פולנית כחברה שמקום המושב שלה בפולין או שהועד המנהל שלה (הדירקטוריון) יושב בפולין. חברה תושבת פולין חייבת במס בפולין בגין כלל הכנסותיה, ללא קשר למקום הפקת ההכנסה, בתוך גבולות פולין או מחוצה להן. זאת, בעוד שחברה שאינה תושבת פולין, עשויה להתחייב במס בפולין אך ורק בגין הכנסות שהופקו ו/או שנצמחו בפולין. על חברות מוטל בפולין מס חברות אחיד בשיעור של 19%. רווחי הון שמפיקה חברה ממוסים בפולין ככל הכנסה אחרת וכפופים אף הם למס חברות בשיעור 19%. הכנסה מדיבידנד המתקבלת ע"י חברה תושבת פולין כפופה למס חברות בשיעור של 19%. על אף האמור לעיל, בדין בפולין קבוע "פטור השתתפות" על פיו באם החברה מקבלת הדיבידנד היא חברת האם של החברה המשלמת, המחזיקה לפחות ב - 15% ממניות החברה המשלמת במשך שנתיים ימים, פטורה ההכנסה מדיבידנד ממס בפולין. הכנסה מדיבידנד המשולמת ע"י חברה תושבת פולין לחברה אחרת תושבת פולין כפופה לניכוי מס במקור בשיעור של 19% כשהחברה המקבלת רשאית להזדכות על המס שנוכה במקור משיעור מס החברות בו הנה חייבת בפולין. באם מתקיימים בחברה מקבלת התשלום תנאי "פטור ההשתתפות" הקבוע בדין בפולין (החברה מקבלת הדיבידנד היא חברת האם של החברה המשלמת, המחזיקה לפחות ב - 15% ממניות החברה המשלמת במשך שנתיים ימים) פטורה החברה המשלמת מהחובה לנכות מס במקור. יחיד ייחשב כתושב פולין לצורכי מס באם מקום מרכז האינטרסים החיוניים שלו (הכלכליים והאישיים) הנו פולין או אם שהה בפולין יותר מ- 183 יום בשנה קלנדרית. יחידים תושבי פולין חייבים במס בגין כל הכנסה ללא קשר למקום הפקתה. יחידים שאינם תושבי פולין כפופים למס על הכנסותיהם מפולין בלבד אלא אם כן אמנת המס הרלוונטית מציינת אחרת. שיעור המס החל על יחידים בפולין הנו פרוגרסיבי בהתאם למדרגות המס הבאות: הכנסה שנתית עד לגובה של עד 572.4 PLN לא חייבת במס. הכנסה שנתית מסך של 572.4 PLN עד לסך של 43,405 PLN חייבת במס בשיעור של 19%. הכנסה שנתית מסך של 43,406 PLN עד לסך של 85,528 BGN חייבת במס בשיעור של 30%. הכנסה שנתית בסך של 85,529 PLN ומעלה, חייבת במס בשיעור של 40%. שיטת המס בפולין יחד עם מיקומה האסטרטגי במזרח אירופה הופכות את פולין למדינה אטרקטיבית ביותר באירופה להשקעה זרה. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!