חיפוש מאמרים

12307 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מה זה הילינג? הילינג הוא ריפוי אנרגטי לבעיות מכל סוג, החל מבעיות פסיכולוגיות כגון חרדות וכלה במחלות פיזיות. כדי להבין מהו הילינג, חשוב לדעת כי כולנו עשויים מאנרגיה, שהיא למעשה הכול.

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אביב הגואל מרכז האור עמית הגואל לוחם אור

נושא המאמר: הראייה כאמצעי לריפוי - עמית הגואל - לוחם אור - מרכז האור - אביב הגואל - ראיית הנסתר - מעבר לנתפס
מאת: רונלי פלד   שמור מאמר למועדפים

הראייה כאמצעי לריפוי - עמית הגואל - לוחם אור - מרכז האור - אביב הגואל - ראיית הנסתר - מעבר לנתפס


ראיית הנסתר כאמצעי לריפוי ב"מרכז האור", מרכז לקידום הרוח, היושב בבאר שבע, נלמדת דרך ריפוי חדשה ונפלאה לטיפול במגוון בעיות בריאות הגוף, הנפש והרוח. במרכז האור, שהקימו אביב הגואל ואשתו עמית, לפני כשמונה שנים, נלמדת דרך הריפוי הזו במעגלי גברים ונשים, היושבים ודנים, מכיוון השקפתם האנרגטית השונה על הדברים, והדומה, על שפע החוויות בהן אנו נתקלים בחיינו היומיומיים, ואמונתנו הפנימית, ולומדים לנתב את הדברים אל המקום המתאים. הראייה הינה כלי מדהים, שבעזרתו נעשית הידיעה של מושא הריפוי בהירה יותר, והדרך לטיפול נגישה יותר. מהי הראייה הזו? ראיית הנסתר, ראייה רוחית, פקיחת העין השלישית, וראיית האור. ראיית הנסתר הינה האמונה באפשרות שיש מעבר לנראה, "רב הנסתר על הנגלה", מעבר לחומר, מעבר לנתפס. ראייה רוחית היא ראייה גבוהה של הדברים, באותו מישור עליון אשר מעל החומר שאנו מכירים. למשל, מעל לכסא יש את התבנית שלו ככיסא בעולם רוחי. כך גם האדם. פקיחת העין השלישית, אותה צ'אקרה, גלגל האור בסנסקריט, היא רובד קיום, אשר נוהגים לסמל מעל העיניים הפיזיות, במרכז המצח, וממנה אפשר להביט אל אותו מישור רוחי, מעבר לחומר. ראיית האור היא הראייה הנישאת ביותר, אותה ראייה של האור הגלום, הטהור והאינסופי, שברא אלוהים. גווני הראייה האלה נלמדים במרכז האור, במעגלי ראייה של נשים וגברים, המכשירים את הנוטלים חלק בהם, לראות מעבר לנסתר, בראייה רוחית, על ידי פקיחת העין השלישית, ולראות את האור. את המעגלים מעבירה עמית הגואל, מורה בחסד, בעלת תואר שני במחשבת ישראל ונסיון של שנים רבות כמורה במסגרות החינוך. עמית היא רואה, ומרפאה בעזרת הראייה אנשים רבים ומגוון בעיותיהם הפיזיות, נפשיות ורוחניות. בעזרת הראייה, אפשר לרפא. הכיצד? חסימות אנרגטיות שאפשר לשחרר, קשיים שאפשר לרפא, מקומות לא מוארים בנו שאפשר להאיר, וחוסרים שאפשר למלא. למשל, אי פריון של אישה, שמקורו בחסימת צ'אקרה שניה, בכאב לא פתור, קושי להכיל, או אי פתיחות מינית, למשל, יכול להפתר על ידי שנים של טיפולי פוריות מכאיבים ומתישים, תרופות ומאמץ נפשי, ויכולים להשתחרר על ידי ניתוב האנרגיה, פינויה, ומילוי המקום באור, כך שיהיה אפשר להביא ילד לעולם. כל זאת על ידי הצפת הקושי, מודעות אליו והטהרות ממנו. זו רק דוגמא קטנה, אך גדולה, לניסים שאפשר לחולל בזכות הראייה הרוחית הזו, הנלמדת במעגלי הנשים והגברים ב"מרכז האור".

merkaz-haor.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רונלי פלד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]