חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
לוח כלי נגינה והגיטרה היקרה

    קישורי טקסט (לפרטים)
עסקים לפי פשיטת רגל מוצעים למכירה!
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מס רכוש פיצוי פיצוי מיסים

נושא המאמר: תשלום פיצויי מס רכוש
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

תשלום פיצויי מס רכוש


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאלה: שאלתי בעניין חיוב דמי ביטוח לאומי ומס בריאות על פיצויי מלחמת לבנון השניה שקיבל עצמאי . אדגיש שאותו עצמאי לא העסיק עובדים . האם הוא חייב בדמי ביטוח לאומי ומס בריאות על פיצוי זה ? אפנה תשומת ליבך לתשובתו של עו"ד איתן חצור היועץ המשפטי של לשכת יועצי המס בבטאון לשכת יועצי המס "חשבונאות מיסים משק וכלכלה " 21 , לפיו , תשובתו: "פיצוי אינו חייב בביטוח לאומי שכן אינו מהווה הכנסת עבודה". כמו כן אפנה תשומת ליבך לתשובת המוסד לביטוח לאומי בסניף קריות - בעל פה - לפיו מדובר בפיצוי על אובדן הכנסות מיגיעה אישית ולפיכך כן חייבות. לתשובתך בהקדם, אודה. תשובה: אנו מודים לך על שאלתך ונשתדל לענות עליה במלואה : סעיף 345 (א) לחוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב], התשנ"ה- 1995 קובע כי לעניין תשלום דמי ביטוח לאומי יראו כהכנסתו של עובד עצמאי הכנסה מהמקורות המנויים בסעיפים 2(1) (הכנסה מעסק) ו- 2(8) (הכנסה מחקלאות) לפקודת מס הכנסה. פיצוי בגין אובדן הכנסה בעקבות מלחמת לבנון השנייה מקורו הוא בתקנות מס רכוש וקרן פיצויים (תשלום פיצויים) (נזק מלחמה ונזק עקיף) (הוראת שעה), תשס"ו-2006 ולא בעסקו של העצמאי ולפיכך סבורים אנו שיש מקום לטעון כי הוא מהווה הכנסה הפטורה מדמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות. ראוי לציין שמכתב זה קצר ואינו ממצה, ואין לראות בו משום יעוץ או חו"ד משפטית, כאשר כל מקרה מוכרע לגופו. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 רומניה: רח´ סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]