חיפוש מאמרים

11814 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אטרקציות לילדים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מס רכוש פיצויים עסקים מיסים

נושא המאמר: זכות הערר על החלטות המנהל בפיצויי מס רכוש, לרבות ב"מסלול הירוק"... מסלול ירוק - מס רכוש - פיצויים - עסקים
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

זכות הערר על החלטות המנהל בפיצויי מס רכוש, לרבות ב"מסלול הירוק"... מסלול ירוק - מס רכוש - פיצויים - עסקים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il מזה כחמשה שבועות אנו שרויים בתוצאות המלחמה אשר פרצה בגבול הצפון, ובפרט בנושא פיצויים של העסקים אשר ניזוקו בתקופת הלחימה. תושבים אשר נפגעו מפעולות המלחמה שננקטו –הן בנזק ישיר והן בנזק עקיף, זכאים לפיצוי מהמדינה (ממס רכוש) בכפוף לקריטריונים שונים שהותוו בחקיקה ובפסיקה. חוק מס רכוש והתקנות שמכוחו נועדו לפצות מי שנפגע כתוצאה מנזק מלחמה ואיבה ואין לו מקור להיטיב את נזקו. תכליתו הנה להבטיח פיצוי בגין נזקים ובאופן זה "לפזר" למעשה אותם נזקים אשר אינם נובעים מהתנהלותו האישית של הנפגע כי אם תוצאה של פעולות איבה המכוונות נגד מדינת ישראל ואוכלוסייתה. על הזכות לפיצויים עמדנו בהרחבה במאמרים שונים אשר פרסמנו בעבר. רבים מן העסקים כבר הגישו את תביעותיהם לפיצויים לחודש יולי על פי הוראות "המסלול הירוק" מבלי להיות מודעים לכך כי גם ב "מסלול הירוק" קיימת זכות ערר, במקרים בהם לא מתקבלת התביעה או שאינה מתקבלת במלואה. לפיכך ראינו לנכון להפנות את תשומת לב הקוראים לסעיף 27 לחוק מס רכוש וקרן פיצויים, תשכ"א –1961 (להלן: "החוק"), המקנה זכות ערר לכל אשר רואה עצמו מקופח בהחלטת המנהל בעניין מס רכוש. אותו נפגע רשאי, תוך 30 יום מיום שנמסרה לו ההחלטה המקפחת לדעתו, לערור לועדת-ערר. יודגש כי הזכות להגשת הערר אינה כרוכה בתשלום אגרה כלשהי . ועדות הערר ממונות על ידי שר המשפטים, ומורכבות מ-3 חברים כל אחת, בהם אחד שהוא רשום בפנקסי עורכי הדין ואחד שהוא בעל ניסיון בעסקי המקרקעין, ובלבד שלפחות שני חברי הועדה ובינהם בעל הניסיון בעסקי מקרקעין לא יהיו עובדי המדינה. ישנה חשיבות רבה לאופן הגשת הערר, ולתוכן הטענות הנטענות לשם כך; שכן עררים רבים בעבר נדחו על הסף ללא דיון לגופם של דברים!!! מניסיוננו הרחב בתחום אשר צברנו במשך שנים ארוכות בהם ייצגנו אנחנו באופן בלעדי בארץ את קרן הפיצויים של מס רכוש, יהיה זה נכון להעיד כי בארועים קודמים כגון "ענבי זעם", "דין וחשבון" ועוד, לפחות 50% מהעררים נדחו על הסף בהישען על טענות מקדמיות שנטענו על ידינו מטעם המדינה, כנגד הניזוקים (היה זה כאמור בתקופה שבה ייצגנו את הרשויות בתיקים אלו). על החלטות ועדות העררים קיימת זכות ערעור לבית המשפט המחוזי שבאזור שיפוטו נמצא מענה של ועדת הערר, וזאת בשאלה משפטית גרידא. לפיכך, מעטים הם המקרים בהם מתערב בית המשפט המחוזי בהחלטות ועדות ערר, ומי שסביר שנפגע מהחלטות המנהל, צריך לעשות כל מאמץ שעניינו ישמע וידון באופן הממצה ביותר במסגרת ועדת הערר. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!