חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אומגה 3 שמן דגים אז והיום

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נזקי רכוש תביעת פיצוי מס רכוש מיסים

נושא המאמר: אושרה הגשת תביעות בגין נזקי רכוש המלחמה ל- 22 ישובים נוספים - נזקי רכוש - תביעת פיצוי - מס רכוש
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]   שמור מאמר למועדפים

אושרה הגשת תביעות בגין נזקי רכוש המלחמה ל- 22 ישובים נוספים - נזקי רכוש - תביעת פיצוי - מס רכוש


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] בהתאם לחוק מס רכוש וקרן פיצויים מחוייבת מדינת ישראל לפצות עסקים בגין נזקים ישירים שנגרמו לנכסים שלהם עקב נזקי מלחמה. במקביל לפיצוי בגין הנזק הישיר, מחוייבת המדינה בפיצוי עסקים גם בגין נזקים עקיפים, קרי- הפסדים או מניעת רווחים, בישובים שהוגדרו כ "ישובי ספר". הכלל הוא כי בתי עסק זכאים, כל אחד בהתאם לענף העבודה לו הוא משתייך, לפיצוי בגובה הריווח, שנמנע מהם, בגין אי יכולתם להפעיל את אמצעי הייצור הממוקמים בישובי הספר. הזכאות לפיצויים, גובה הפיצוי, אופן הגשת התביעות והתנהלותן נקבעו כאמור בחוק מס רכוש וקרן פיצויים ובתקנות אשר נחקקו מכוחם. נוכח התנהלויות שונות מול רשות המיסים, לרבות עתירות לבג"צ אשר הוגשו ע"י משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, רשות המיסים מאפשרת כיום ל- 22 ישובים נוספים, אשר אשר עד כה לא הוגדו כישובי ספר, להגיש תביעות במסלול האדום בגין נזקים עקיפים אשר נגרמו כתוצאה ממלחמת לבנון השניה. שמות הישובים הם: אבירים, אור הגנוז, בר יוחאי, ג´ורדיח, ג´יש (גוש חלב), גרנות הגליל, הילה, יסוד המעלה, מג´דל שמס, מירון, מסעדה, מעיליה, נווה זיו, נמרוד, ע´ג´ר, עין זיתים, עין קינייא, ערב אל-ערמשה, פאסוטה, פקיעין החדשה, קדיתא ושדה אליעזר. יצויין כי במקור נקבע כי תושבי ישובים אלו יהיו זכאים להגיש תביעות מתוקנות עד ליום 28.2.07 אולם לדברי עו"ד אלי דורון בשל העובדה כי הדבר לא פורסם בתקשורת, יתכן וניתן יהיה להגיש ולקבל אורכה להגשת תביעות מתוקנות. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]