חיפוש מאמרים

12047 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
לימודי אנגלית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הדולר לאן ? ירידת ערך חוב טווח השער

נושא המאמר: הדולר לאן? - ירידת ערך - טווח השער - טווח שער הדולר - שערי הדולר - אופציות שקל דולר - החלשות הדולר
מאת: חגג ראובן   שמור מאמר למועדפים

הדולר לאן? - ירידת ערך - טווח השער - טווח שער הדולר - שערי הדולר - אופציות שקל דולר - החלשות הדולר


ההאם הדולר ימשיך במסעו דרומה? ההאם בטווח הבינוני נראה את הדולר במגמת החלשות? ההאם הדולר יחזור לרמות של קרוב ל 3 ש"ח? כדי ליצור ניבוי לשער הדולר אנו צריכים לבחון מספר פרמטרים מרכזיים. 1 השער הגלום באופציות שקל דולר לטווחים של עד 3 חודשים . א] סטיית התקן הגלומה באופציות שקל דולר לטווח קצר בכך אנו בונים תחזית לטווחים של עד 3 חודשים. ב] תנועת פוזציות גבוהות באופציות בתוך הכסף. ג]ובחינה תנועות מסחר באופציות בתוך הכסף . 2 השוואה בין התנועות הכספיות באופציות רכש , מול אופציות מכר. א] שילוב פרמטרים ב] בחינת הדלתא , והגמא . לסיכום: התהליכים הכלכליים בעולם מצביעים על החלשות הדולר בעולם , וגם בישראל מהסיבות :סיוע ענק לחברות בארה"ב שיגדיל את החוב , על ההאזרח ההאמריקאי גרעון תקציבי .... הסיבות הנ"ל תומכות בירידת הדולר לטווח הבינוני בהסתמך על ההעמקת המשבר הגלובלי מה שתומך בעליית הדולר בארץ הריבית הנמוכה על אפיקים סולדיים ....... אין זה משום יעוץ כול שהוא .. פורסם על ידי ראובן ב- 12:25 תוויות: אפיקים

sspprr.blogspot.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חגג ראובן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!