חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המדריך האולטימטיבי למבחן הפסיכומטרי הישראלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פיגועי טרור תושב ישראל

נושא המאמר: נפגעת מפעולת איבה? נפגע הלם או פגוע חרדה?- מגיע לך פיצוי - פיצוי פיגועי טרור
מאת: אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

נפגעת מפעולת איבה? נפגע הלם או פגוע חרדה?- מגיע לך פיצוי - פיצוי פיגועי טרור


אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] כל אזרח או תושב ישראל אשר נפגע מפעולה של מדינה או ארגון עוין לישראל, למשל פיגוע טרור, פגיעת קסאם, וכדומה זכאי לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה תש"ל 1970 לפיצויים, בין היתר גם נפגעי חרדה ופוסט טראומה נכנסים לקטגוריה זו. כיצד? ראשית על הנפגע לקבל את אישור משרד הביטחון על ידי פניה לרשות המאשרת מטעמם, כי אותה פעולה אכן פעולת איבה היא. רק לאחר מכן, ועד חלוף שנה מיום הפגיעה, ניתן לפנות למוסד לביטוח לאומי לבקשת הפיצויים כאשר לפניה יצורף דו"ח רפואי. חשוב כי הנפגע ייבדק על ידי רופא בצורה יסודית כאשר בסיום הבדיקה יקבל הנפגע דו"ח מפורט עם אבחון מקיף של כל הפגיעות מהן סובל הנפגע, הן נפשיות והן גופניות. אל התביעה יש לצרף אישור בנק של הנפגע או המחאה מבוטלת, וזאת על מנת שיועמד לרשות הביטוח לאומי פרטי החשבון של הנפגע להעברת התקבולים. התקבולים שזכאי לקבל נפגע יקבעו על פי חוק הנכים (תגמולים ושיקום) תש"ט-1959, כאשר תקבול חד- פעמי יינתן לנפגעים אשר דרגת נכותם בין 10%-19%,ותקבול קבוע יינתן לנפגעים אשר דרגת נכותם בשיעור של מעל 20%, הכל בכפוף לדרגת הנכות שתקבע על ידי ביטוח לאומי. תגמול רפואי,בשונה מתקבול, יינתן לנפגע אשר אינו כשיר לעבודה בעקבות הפגיעה, והתגמול ישולם כ 9 חודשים מיום הפגיעה למעט מקרה בו אושר המשך תשלום לנפגע על ידי הלשכה לייעוץ רפואי בביטוח לאומי. יתרה מהתקבולים, זכאי כל נפגע פעולת איבה גם להחזר הוצאות רפואיות מלאות, החל מהעזרה הראשונה (מד"א) שהזעיק וכלה באשפוז, תרופות מכשירי עזר רפואיים עד שיקומו והחלמתו של הנפגע, וזאת כמובן בקבלת טיפול רפואי מבתי חולים ממשלתיים וקופות החולים, טיפול פרטי לא יוכר לפיצוי. מלבד טיפול רפואי פיזי לרשות הנפגע הנכה מימון טיפול פסיכולוגי, במידה ודרגת נכותו מעל 10%, משמע גם לנפגעי חרדה והסובלים מפוסט טראומה אף אם לא בסמוך לפגיעה, זכאים לטיפול רפואי הולם. בנוסף לטיפול רפואי מקיף וכולל הנפגעים זכאים להטבות בתחומי דיור, החזרי מס,הלוואות ואף תעסוקה. לעיתים הבירוקרטיה הכרוכה בתביעת הפיצויים קשה מנשוא, וזאת בנוסף לסבל הכרוך בפגיעה עצמה על כן מומלץ לפנות במקרים אלה לקבלת ייעוץ משפטי אשר יכוון במילוי הטפסים השונים שיש להגיש לכל אחד מהמוסדות המוזכרים לעיל. יתר על כן, במצב של נכות, לא תמיד קביעת הביטוח הלאומי על ידי הוועדה הרפואית היא כזו אשר "קולעת" למצבו הרפואי של הנפגע, ובמצבים כאלה נתונה בידי הנפגע הרשות לערער על חוות דעת הרופא בפני הוועדה הרפואית לעררים , לשם כך ייעוץ משפטי יביא למיצוי מלוא הזכויות של הנפגעים. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446 , פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]