חיפוש מאמרים

12021 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אלכוהול ופיתוח גוף

    קישורי טקסט (לפרטים)
עסקים
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חשבוניות מס מס ערך מוסף ניכוי מס מיסים

נושא המאמר: חשבונית מס מפורטת כתנאי להכרה בתשומות
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il בע"א 2088/03, אשר ניתן לאחרונה על ידי בית המשפט העליון מפי כבוד השופט טירקל, נקבע כי אין להכיר בתשומות בגין חשבוניות מס אשר אינן מפורטות. המערער, ביקש לקזז תשומות בסך של כ- 150,000 ₪, בגין שירותים משפטיים אשר ניתנו לו לטענתו על ידי עורכי דינו, במהלך עסקיו בשנים 1995-1998. כמו כן ביקש המערער כי יותר לו לקזז תשומות בסך כ- 360,000 ₪ בגין דלק אשר נרכש לצורך הפעלת מכונות בעסקו הנ"ל. מנהל מע"מ סירב להכיר למערער בתשומות הנ"ל לצורך ניכוי ממס עסקאותיו בטענה כי בגין השירותים המשפטיים שניתנו לכאורה למערער לא הוצגו כל חשבוניות ולגבי הסכומים המופיעים בחשבוניות הדלק, בטענה כי אין אלו סכומים סבירים וכי החשבוניות אינן מפורטות דיין. יצויין כי במסגרת הליך הערעור, הציע מנהל מע"מ למערער כי לפנים משורת הדין יוכרו לצורכי קיזוז תשומות חשבוניות הדלק בסך של 300 ₪ בגין כל חשבונית. המערער דחה הצעה זו בטענה כי אינה סבירה ואינה עומדת בקנה מידה אחד עם הוצאותיו. בית המשפט העליון דחה כאמור את ערעורו של המערער. נקבע כי המערער לא הביא כל סימוכין לטענתו כי שילם בגין שירותים משפטיים את הסכום שביקש לקזז כמס תשומות. בנוסף, החשבוניות בגין תשלומי הדלק לא היו מפורטות דין באופן שניתן ליחסן לעסקו של המערער. בית המשפט אף חזר אל הצעתו המקורית של המשיב וקבע כי יתאפשר למערער קיזוז של 300 ₪ בגין כל חשבונית אף שערעורו נדחה. בנוסף לא חייב בית המשפט העליון את המערער בהוצאות, וזאת בהתחשב במצבו הכלכלי ונסיבותיו האישיות. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!