חיפוש מאמרים

12338 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עור שמן

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קורס תקשור הסכון בתקשור תקשור תת מודע בתקשור

נושא המאמר: הסיכון בתקשור - קורס תקשור - הסכון בתקשור - תיקשור
מאת: אלעד כהן   שמור מאמר למועדפים

הסיכון בתקשור - קורס תקשור - הסכון בתקשור - תיקשור


כולם רוצים לתקשר . כולם נדהמים ממתקשרים כיצד הם מגלים מה שהם מגלים ורוצים לדעת איך הם עושים מה שהם עושים ... לא כל אדם בעל אינטואיציה מפותחת צריך לתקשר . תקשור זהו דבר די מסוכן . לכולם יש אינטואיציה - זה עדיין לא קובע שכולם יכולים לתקשר כפי שטוענים רוב המתקשרים בארץ באומרם :"יש לך את זה . לכולם יש את זה - צריך רק לרצות ..." . אני מסכים עם קביעה זו - אך מתקשר לא רק מעביר מסרים , מתקשר לא מגלה עתידות - מתקשר גם מדריך לחיים , מתקשר גם מתעסק עם אנרגיות , מתקשר גם צריך לדעת לעמוד במבחנים לא קלים בחייו הוא בגלל רמתו הרוחנית לפני שרץ לעזור לאחרים , מתקשר צריך להתמודד גם עם דברים לא נעימים שהוא רואה בתקשור ואיך להעביר אותם הלאה ... מתקשר זה לא הוקוס פוקוס . אנשים נרשמים לקורסי קלפים בהמוניהם - בתור תחביב זה מומלץ מאוד - לא בתור מקצוע , אלא אם בחנת היטב את הסיכונים . תקשור לא נועד לשאלה ותשובה מהירה - יש הרבה מעבר . אם מתקשר יודע להתחבר למימד האחר של העולם שמעבר - על ידי שאלה פשוטה את הקלפים - הוא לא יגיע לשם . תת המודע שלו יכוון אותו למקום המתאים . אדם כזה ששואל שאלה פשוטה - כמו האם אתקבל לעבודה ? - על ידי קלפים - תת המודע שלו מדבר אל הקלפים ומשפיע עליהם וגורם לקלף המתאים להיפתח . תארו מצב מסוים : אני פונה למתקשר ושואל אותו על ראש הממשלה - מה יהיה מצבו בבחירות הקרובות ?מה עם הדעה של אותו מתקשר על ראש הממשלה ? - גם הוא חי כאן וגם לו יש דעות , וגם הוא מרגיש משהו הרבה לפני ששאל את הקלפים או תקשר על ראש הממשלה - התקשור לא נקי במצב כזה והוא ניתן בערבון מוגבל . המתקשר גורם לקלף מסוים להיפתח כי תת המודע שלו כך רוצה . בדיוק כפי שישנם מתקשרים שקולעים במפתיע למחשבות של מטופל כזה או אחר שהגיע אליהם - הם קוראים לו את המחשבות ללא ידיעתם . אם המתקשר מתקשר על האדם לפני שהגיע מבלי לראותו ומבלי לשמוע את סיפורו התקשור טהור ונקי , כיוון שכך אין למתקשר ממה להיות מושפע . ברגע שהאדם פצה את פיו כבר יש רושם ראשוני למתקשר . בדיוק כפי שבסיאנס אנו נדהמים מהתשובות לשאלות שאנו מקבלים . "הרי איך הנשמה יודעת ?" - ובכן הנשמה לא יודעת - הנשמה היא נשמה שקרנית והיא קוראת את מחשבותינו . אם נשאל את הנשמה שהגיעה שאלה שאין אנו יודעים את התשובה עליה ולארח בירור נגלה שאכן התשובה הייתה נכונה - היה כאן תקשור אמיתי . סיאנס אסור כמובן כיוון שאותה נשמה שמגיעה מלווה באנרגיות מאוד חזקות , היא מגיעה כל כך בקלות כיוון שהיא מגיעה מכף הקלע - שם רע לה כמובן ולמקום שהגיעה הכרגע , לעולם שלנו - יותר טוב לה והיא רוצה להישאר כאן . לכן נשמה כזאת תרצה להישאר בעולם זה וגם לאחר סיום הסיאנס היא בעצם תישאר כאן והאנרגיות הלא טהורות שלה יזיקו לעושי הסיאנס . לא ארחיב כאן בנושא הסיאנס (במאמר על סיאנסים אני מסביר מה ההבדל בין תקשור לסיאנס) . תקשור הוא לא אינטואיציה - שימו לב - אינטואיציה היא שלב מאוד מאוד ראשוני בתקשור . תקשור הוא רוחניות במלואה ... ואנרגיות חזקות למדי - תקשור הוא עולם שיש ללמוד אותו ואת הסיכונים הנלווים לפני שמנסים ...

www.eladcohen.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלעד כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]