חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כללי הזהב לבריאות טובה ואריכות חיים. פרק ב`

    קישורי טקסט (לפרטים)
טיפ עזרה לקידום אתרים > לחץ כאן
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יחסי ציבור מיתון משבר

נושא המאמר: יחסי ציבור בתקופת משבר
מאת: גיל הראל   שמור מאמר למועדפים

"המיתון", המשבר הכלכלי, כל אותם שמות לאותה מרה שחורה אשר שוררת על העולם המערבי וגם הגיעה לארצינו הקטנטונת. אותם שמות גדולים יוצרים בציבור דאגה, לחץ ולעיתים אף פאניקה. אווירה אשר אינה יציבה ולעיתים גם גורמת לקפיאה במקום. הציבור המבוהל פונה לכלים אותם הם מקבלים במדיות השונות, בינם - מומחי הכלכלה השונים.

"הידוק חגורות" "צמצום" "חיסכון" "המנעות מסיכונים" וכן הלאה - כל אלו גורמים לשוק להכנס לספירלה מסוכנת של ירידת שערים, איבוד ערך וכן הלאה.
כולנו מכירים את התסריטים האלו ואף יודעים לזהות אותם כאשר הם קורים. כאשר משרד, גוף או אפילו מוצר נוהגים לפי תנועת אותה תרבות ההיסטריה הם מסתכנים מאד. מאידך, גם ניסיון לשימור, צמצום והתייעלות יכולים להוות קושי.
יחסי ציבור מהווים דווקא בתקופה קשה זו כלי יקר מפז.

משרד, גוף או מוצר אשר מעוניינים לשרוד את התקופה בה עסקים מתרסקים מימין ומשמאל, צריכים להיות קוהרנטיים, אחידים, בטוחים ובעלי מסר חד וישיר על אמינותם, יעילותם וכוחם הכלכלי. אותם בעלי אינטרסים צריכים לקחת בחשבון מספר כלים חשובים ביחסי ציבור בתקופת משבר, בה החזק שורד.

בתקופת אי יציבות וקשיים, גם התייעלות וקיצוצים במשרד אשר אינם נעשים בצורה כנה וישרה, יראו לציבור כנורת אזהרה ולמעשה צעד שאמור לקדם כקיצוץ הוצאות עלול להיתפס כצעד ראשון לפשיטת רגל כלכלית.
בימים אלו של מיעוט בהצלחת כל משרד, גוף או מוצר המיוצג בעולם העסקים יכול להתבלט ולייצר לעצמו תודעה ציבורית חיובית. בין אם בהיענות לצרכי הקהל הרחב והתמודדות עם המיתון על ידי הצעות כלכליות משתלמות יותר ללקוח, לדוגמא הצעת סל קניות רחב ומוזל, בכתיבת פרשנות לעתיד עשייתו בתחום בו הוא מתקיים, לדוגמא גם מעצב יכול לפרסם בתקשורת עצות לעיצוב פנים בתקציבים נמוכים ואף שיטות לעשייה עצמית על מנת לקדם את מעמדו ותדמיתו.
לעיתים דווקא אותה הצעה לשירותים זולים יותר בשל ההכרה במיתון יכולה לייצר גידול משמעותי במספר ההמלצות וכך למעשה נוצר ביקוש ספציפי למוצר בתקופה של שוק המבוסס על ריבוי היצע המוצרים.
בתקופת יובש כלכלי שכזו ניתן וצריך להסתכל בראייה מרחבית. דווקא בשווקים שהמחירים בהם צונחים ושווי המטבע פוחת-יכול להבריק ולככב בית עסק, משרד, גוף או מוצר. בין אם בשיתופי פעולה מושכים יותר. בשל המצב ברור לכל אחד כי עמיתיו ומתחריו מתמודדים בימים אלו עם אותם קשיים בין אם בנזילות בין אם בחוסר ביקוש, בין אם בבריחת לקוחות ולכן מתוך הקושי יכול להיוולד יתרון עסקאות משופרות ויציבות יותר וכך שני הצדדים מרוויחים. חשוב לזכור כי היום - גם חדשה אחת טובה על העסק תבלוט בתוך מגוון הידיעות השליליות.
לכן היום, חשוב יותר מתמיד להתמיד במהלכי יחסי ציבור. דווקא בתקופה בה הציבור חסר אמון במערכות הכלכליות, חסר נאמנות לנותני השירות שלו, כדי להשקיע מאמצים נוספים ביחסי הציבור. מתוך הבנה כי מדובר בתחום אשר עליותיו לא גבוהות ועם זאת, זה כלי מינוף להכנסות רבות יותר.

www.tavit-pr.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גיל הראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!