חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
להפיק את האירוע שלך לבד- השכרת ציוד לאירועים מא' ועד תו'

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: משאית תאונות משאית עו"ד תאונות משאית עורך דין תאונות משאית

נושא המאמר: תאונות משאית הן תאונות דרכים - תאונות משאית - עורך דין תאונות משאית - מאמרים
מאת: עו"ד גיל גולדרייך   שמור מאמר למועדפים

תאונות משאית הן תאונות דרכים - תאונות משאית - עורך דין תאונות משאית - מאמרים


תאונות משאית הן תאונות דרכים תאונת משאית היא גם תאונת דרכים כשמדובר בתאונות המתרחשות במשאיות, במקרים רבים לא ברור האם מודבר בתאונת דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. הפתח למחלוקות בין עורכי הדין של חברות הביטוח לבין עורכי הדין של הנפגעים הוא הרבה יותר גדול מאשר המחלוקות המתייחסות לתאונות עם נפגעים בכלי רכב רגילים. עורכי דין מתחום הנזיקין מתנצחים במשך שנים רבות בבתי משפט בשאלה האם תאונת המשאית היא תאונת דרכים או שהיא תאונה אחרת. בעקרון, משאית היא כלי רכב מנועי ואם המשאית הייתה מעורבת בתאונת דרכים עם נפגעים, הרי שמדובר בתאונת דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. כמובן, שבדרך כלל תאונה זו תוגדר כתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה כי מרבית האנשים לא נוהגים במשאיות להנאתם אלא במסגרת עבודתם. הרחבה בנושא תאונות דרכים שהן גם תאונות עבודה ניתן לקבל באתר שלנו שכתובתו: www.gil-law.co חשוב לציין, שבמסגרת אחד התיקונים לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, הוחרג כל הנושא של טעינה ופריקה. במילים אחרות, אדם שנפצע בתאונה במהלך פריקה או טעינה של סחורה או מטען אחר, האירוע לא יוגדר כתאונת דרכים והנפגע לא יוגדר כנפגע תאונת דרכים. כשמדובר ברכב פרטי, המצב המשפטי שונה. לפירוט יש לפנות לאתר שלנו שכתובתו www.gil-law.co כשמדובר באדם שנפגע בתאונה בזמן פריקה או טעינת סחורה למשאית, לא מדובר בתאונת דרכים אלא בדרך כלל רק בתאונת עבודה. כפועל יוצא מכך, אם עובד נפצע על הארגז של המשאית או בנפילה ו/או בירידה מארגז המשאית, מדובר אמנם בתאונת משאית אך לא בתאונת דרכים. עובד זה לא יוכל לתבוע את ביטוח החובה של הרכב אך הוא יוכל לתבוע גורמים אחרים: להרחבה בנושא ניתן לפנות לאתר שלנו שכתובתו www.gil-law.co נהג המשאית אשר לאחר נסיעה במשאית יורד במדרגות הקבינה של המשאית (המקום שבו יושב הנהג), מועד ונופל או שהוא עולה לקבינה של המשאית כדי לנסוע במשאית מועד ונופל, יוגדר כנפגע תאונת דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, ויהיה זכאי למלוא הפיצוי על פי החוק. כשמתרחשת תאונת משאית ויש סיכוי שהתאונה תוגדר כתאונת דרכים, יש להתייעץ עם עורך דין מיומן בתחום תאונות הדרכים, בטרם פונים למוסדות השונים, לרבות משטרת התנועה, המוסד לביטוח לאומי וחברת הביטוח. ניסוח לקוי של נסיבות התאונה עלול לשלול מהנפגע את הזכות לקבל פיצויים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

www.gil-law.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד גיל גולדרייך שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!