חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חובות אדמיניסטרטור בחברה רומנית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נטולי יכולת מס הכנסה בעלי מוגבלויות מיסים

נושא המאמר: מס הכנסה מול נישומים בעלי בן משפחה נטול יכולת - נטולי יכולת - בעלי מוגבלויות
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

מס הכנסה מול נישומים בעלי בן משפחה נטול יכולת - נטולי יכולת - בעלי מוגבלויות


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] פעמים רבות מקילה מערכת המס בישראל על נישומים אשר לא שפר עליהם גורלם. אחת הדוגמאות לנסיבות במסגרתם מקילה מערכת המס בישראל ניתן למצוא בס' 44 ו- 45 בפקודת מס הכנסה, אשר עוסקים בהכנסתם של אלו הנאלצים להחזיק בן זוג, ילד או הורה, במוסד מיוחד, עקב היות האחרונים משותקים, מרותקים למיטה, עיוורים או בלתי שפויים (כשמדובר בילדים- גם מפגרים). יחיד או בן זוגו שהוציאו הוצאות בעד החזקתם של אחד מהאמורים לעיל במוסד מיוחד מעניקה להם פקודת מס הכנסה זיכוי מס כנגד 35% מהסכומים שהוצאו לצורך האשפוז ואשר עולים על 12.5% מההכנסה החייבת (ס' 44) [תחולתו של הסעיף מוגבלת ליחיד שהכנסתו בשנת המס הנה עד 140,000 ₪ או לבני זוג שהכנסתם בשנת המס הנה עד 224,000 ₪]. לחילופין, ס' 45 עוסק במי שיש לו או לבן/בת זוגו ילד משותק, עיוור או מפגר. נישום כזה יקבל 2 נק' זיכוי (במידה, ולא עלינו, יש אף יותר מילד אחד כאמור, יובאו בחשבון 2 נק' עבור כל ילד). יש לחזור ולהבהיר כי ההטבות אינן מגיעות במצטבר, וס' 45(ג) מדגיש זאת. על מנת לקבל את הזיכוי יש למלא בקשה לפקיד השומה ולצרף אליה: 1. תעודה רפואית של המזכה. (אם ראה פקיד השומה צורך בכך - כתב ויתור של המזכה על סודיות רפואית בנוגע לעניינים הנדונים בתעודה הרפואית). 2. במידה ומדובר על החזקת קרוב במוסד - מסמכים המעידים, להנחת דעתו של פקיד השומה, על הוצאות החזקתו במוסד. 3. אם הבקשה הינה בשל הורה נטול יכולת – נדרשת הודעת ההורה במסגרתה יודע ההורה לפקיד השומה את פרטיו של זה מבין ילדיו אשר מזכה אותו בנקודות הזיכוי לפי סעיף 45 לפקודה. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]