חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בארץ הקנטאורים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ויזה ישראל רוסיה מיסים

נושא המאמר: הסכם ביטול ויזות בין ישראל לרוסיה
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.il
ישראל ורוסיה חתמו על הסכם ביטול ויזות הדדי לתיירים משתי המדינות, לפיהן תיירים ישראלים רוסים יוכלו להיכנס לשטחה של ישראל ללא צורך בהצגת ויזה בכניסה לישראל. החתימה על ההסכם שבנדון מפיחה בקרב רבים, לרבות ממשלת ישראל, קבלנים ואנשי עסקים תקוות רבות, משום שצפויה נהירה גדולה של תיירים רוסיים לישראל.

משרד התיירות רואה את החתימה על הסכם זה כמנוף לעידוד התיירות בישראל וזאת בצדק יש לומר, משום שלאחר החתימה על ההסכם, התיירים הרוסיים החפצים לנפוש באחת מהמדינות השוכנות מחוץ לגבולות ארצם יוכלו עתה לחשוב ברצינות על מדינת ישראל כיעד תיירותי כדאי. הכוונה איננה רק לגבי עלות הוצאתה של הויזה (סך של 150$ לערך), אלא גם לבירוקרטיה ולפרוצדורות השונות שעל התייר הרוסי לעבור, בכדי לקבל לידיו את הויזה המיוחלת.

ההסכם עתיד להביא עמו שינוי של ממש בענף התיירות והנדל"ן בישראל וזו הזדמנות שעל בעלי עסקים לנצלה בשתי ידיים. כבר מזמן אין זה סוד, כי רוסים רבים נוהגים לרכוש בתי נופש וקיט בסמוך לים ולא בכדי יש הטוענים, כי עתידים להימכר למעלה מ-5,000 דירות בישראל בשנים הקרובות, לתושבי רוסיה.

בנוסף להסכם עצמו, ניתן להצביע על מספר רב של גורמים משמעותיים לצפי הגדול של רכישת דירות בישראל על ידי התיירים הרוסיים: רצועת החוף הענפה של ישראל, קרבה גיאוגרפית לישראל, תאוצת הנדל"ן בישראל ועליית המחירים ועוד.

אחת מהתכונות החשובות של איש עסקים אשר הופכת אותו לאיש עסקים מצליח, היא היכולת לנתח מצב אשר עתיד להתקיים בשוק ולבצע מהלכים, בהתאם לשינויים העתידיים ובהתאם לניתוחו האישי של איש העסקים, אשר יניבו לו רווחים. אין ספק, כי אין צורך ביכולת זו כדי להבין את פשרו של ההסכם והשלכותיו. משרדנו מאמין שהנבואות החיוביות הנשמעות לאחרונה בקרב רבים תתגשמנה אך יחד עם זאת, אנו ממליצים לתיירים הרוסים המתעתדים להגיע לישראל לתקופות ממושכות ו/או לתיירים הרוסים החפצים לבצע פעולות עסקיות או כלכליות, לכלכל את צעדיהם בתבונה משום שבמצבים מסוימים עלולים אותם תיירים רוסים להיחשב לתושבי ישראל לצורכי מס, אפילו אם אין בכוונתם לעבור ולהתגורר בישראל. זאת משום שהמבחנים לקביעת התושבות של אדם בישראל לצרכי מס, עשויים בנסיבות מסוימות להיות שונים ממבחני תושבות החלים לעניינים אחרים.
רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!