חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ושמחת בחגיך...למה לשמוח ואיך?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שינוי חבויות מס פקיד שומה שומת מס מיסים

נושא המאמר: לא ניתן לשנות גרסאות לטובת שינויי חבויות מס !!!
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
[email protected]בערעור (עמה 916/07) על שומת מס שהוציא פקיד שומה עכו למפעלי תחנות תידלוק גליל מערבי בע"מ (להלן: "המערערת"), ביקשה המערערת להעלות טענות עובדתיות חלופיות, לאחר שהתבררו לה תוצאות המס בגין טענותיה הראשונות.

בתחילה טענה המערערת כי יש להתיר לה לנכות הוצאות דמי ניהול בגין שנים 2000-2004 שהוצאו עבור שירותי יעוץ כספי וניהולי, ניהול ושירותי הנהלת חשבונות, עריכת מאזנים וגביית חובות מלקוחות. לכל שנת מס נקבע סכום כולל של דמי ניהול, ללא זיקה מוגדרת להיקף העבודה.

פקיד השומה לא אישר למערערת לנכות את הוצאות דמי הניהול ששילמה והוציא לה שומות חדשות על פי מיטב השפיטה בהתאם להוראות סעיף 152(ב) לפקודת מס הכנסה.

בשלב השני, טענה המערערת כי למעשה אין לייחס לה את ההכנסות וההוצאות שבשומה כיוון שבפועל שימשה "צינור" להעברת כספים לגורם שלישי בלבד. לפיכך, ביקשה המערערת לבטל את השומה או לחלופין להוריד את ההכנסה וההוצאה מספריה ולהעבירן לאותו גורם שלישי.

למעשה, ביקשה המערערת להתעלם מהמצג אותו הציגה לפקיד השומה בכל שנות המס ולהתיר לה להציג גירסה שונה המתארת גרסה עובדתית חדשה. כל זאת לאחר שהתבררו לה תוצאותיו של המצג הראשוני.
בית המשפט קבע שאין לאפשר לנישום להעלות טענות עובדתיות חלופיות, על פי תוצאות המס המתבררות לו על פי כל חלופה.
רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
[email protected]


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]