חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הצצה אל תוך הנשמה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אילוף כלבים מאלף כלבים כלוב טיסה חינוך גורים

נושא המאמר: אילוף כלבים- אביזרי אילוף - קולר חנק - מאלף כלבים - כלוב טיסה - חינוך גורים - לכלבים
מאת: אילן איבניצר   שמור מאמר למועדפים

אילוף כלבים- אביזרי אילוף - קולר חנק -  מאלף כלבים - כלוב טיסה - חינוך גורים - לכלבים


קולר חנק אחד מאביזרי האילוף היותר נפוצים אשר רואים על צווארם של הכלבים ,קולר החנק אשר לא כמשתמע משמו לא נועד לחנוק את הכלב בתהליך האילוף, אלה לשמש ככלי אשר יעזור ללימוד או לאכיפה כאשר אנו יודעים ב100 אחוזים כי הכלב למד את הפקודה. לרוב כאשר הכלב מושך ברחוב זהו הטריגר לבעל הכלב להכנס לחנות בעלי חיים ולרכוש את קולר החנק, אך ברוב המיקרים הכלב ממשיך למשוך בחוזקה , כאש רברקע משיכות רצופות מצד בעל הכלב (תיקונים זניחים) ללא כל הצלחה לגרום לכלב להבין מה בעצם רוצים ממנו. מבנה קולר החנק: שרשרשת ברזל באורכים שונים בהתאם לקוטר צוואר הכלב , כאשר בקצותיה 2 טבעות מתכת.( ישנם גם סוגים קצת שונים עם טבעת אחת פחות נפוצים). אופן ענידת הקולר לכלב: מעבירים את השרשרת דרך החוליה ויוצרים את האות פי , כאשר הכלב לשמאלנו (כך נהוג לא מחייב במידה ומאלפים בימין פעולה הפוכה) האות פי צריכה לפנות כלפי מטה , כמו כן במידה והכלב מולנו הטבעת שאליה תתחבר הרצועה תהיה מצד שמאל של הכלב. חשוב!-במידה והקולר נענד הפוך לאחר המשיכה הקולר לא משתחרר ואז כל העבודה עם הקולר לא יעילה ולא נכונה. ניתן פשוט לשים על היד למשוך ולשחרר, משתחרר (P כלפי מטה) נכון. לא משתחרר (P כלפי מעלה) לא נכון. אופן השימוש בקולר החנק: ניתן לבצע לימוד בעזרת קולר החנק על ידי חיזוק שלילי- כלומר מיקום גבוה של הקולר על צוואר הכלב קרוב לבסיס הגולגולת ויצרת מתח (לא חניקה!) אשר גורם לגירוי אברסיבי , שחרור המתח כאשר הכלב מציג את ההתנהגות הרצויה. בתוכנית הטלוויזיה של סיזאר מילאן - ניתן לראות כי הוא עושה שימוש רב בטכניקה זו, (הרצועה מתפקדת כקולר חנק).בזמן השליטה בכלבים שמושכים את בעליהם קדימה. ניתן לבצע תיקון (עונש חיובי)- עונש לא מלמד !! ולכן אחת הטעויות הנפוצות של מי שנכנס לחנות קונה קולר ויוצא לאלף, היא שהכלב נענש ללא סיבה . תיקון יש לבצע רק לאחר שאנחנו יודעים בברור שהכלב יודע לבצע את הפקודה בעזרת הנחיה וחיזוק( חטיפים, כדור, ליטוף , כל דבר שמניע את הכלב אותו מאלפים ספציפית, משתנה מכלב לכלב). אופן ביצוע התיקון הוא חד בזמן ובעוצמה המתאימה לכלב- כאשר בדרך ל"צביטה" שבתיקון נשמע רעש החוליות אשר יוצר את ההתניה , ובהמשך מספיק שהכלב ישמע את רעש החוליות על מנת יבין כי הוא במסלול הלא נכון מבחינתו. קולר החנק לא מתאים לכל בעל כלב ,וכמו כן לא יתאים לכל כלב.( לדעתי גם לא לכל מאלף!) ולכן קימיים בשוק אביזרים נוספים כגון האלטי , ריטמות(גנטל לידר,) WWW.ALLABOUTPHUKET.COM אילן איבניצר מאלף כלבים

doggywalkers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אילן איבניצר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!