חיפוש מאמרים

11807 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שינוי האתר כדרך חיים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ישראל רומניה מס הכנסה מס ערך מוסף

נושא המאמר: שיתוף פעולה בין רשויות המס ישראל-רומניה – מס הכנסה ומע"מ
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.il
אמנות מס בין מדינות הן הסכמים בינלאומיים הנחתמים בין מדינות, במטרה לקבוע את הסדרי המס שיחולו על פעילויות כלכליות המתבצעות בזיקה לאותן מדינות. בעזרת אמונות אלו ניתן לקדם ולחזק את היחסים הכלכליים בין המדינות ולמנוע מראש אי הסכמה על אופן מיסויין של עסקאות הנעשות בזיקה למדינה זו או אחרת.

האמנות מאפשרות פעילות עסקית תקינה ובריאה במדינות האמנה, עוזרת לגופים עסקיים המשקיעים במדינות לנהל את פעילותם, כך שבעת מיסוי הפעילויות הללו יחובו הנישומים במס על פי קביעת האמנה ובכך למנוע כפל מס. כמו כן, האמנות מאפשרות מתן הטבות למשקיעי חוץ, הכוונת המשקיעים לפעילויות כלכליות בין מדינות ועידוד השקעות בינלאומיות. האמנות גם מגדילה את הוודאות הכלכלית של עסקאות בינלאומיות, כך שמשקיע יוכל לכלכל צעדיו הן מן הפן המיסויי.

מבחינת הרשויות, מלבד הגדלת האטרקטיביות בהשקעות בין המדינות, האמנה תורמת גם כן במספר מישורים; גביית המס בין המדינות מוסדרת וברורה, כך שהליכי הטיפול בנישום יהיו פשוטים ויתר, ברורים יותר ומהירים יותר.

יתרון נוסף ומשמעותי עבור מדינות האמנה, הינו אפשור חילופי ידיעות בין מדינות האמנה. נוצרו ערוצי תקשורת רבים בין רשויות המס בין המדינות השונות במטרה לייעל את מערכות המיסוי, לפתור בעיות בקלות ולאפשר פתרון מהיר לחילוקי דעות על אופן מיסוי עסקאות בין מדינות.

התרת חילופי ידיעות בין מדינות מאפשר, בין היתר, גם למסור מידע על נישום. כך לדוגמא, באמנת המס בין ישראל לרומניה, מוגדר בסעיף 27 כי הרשויות השונות של המדינות המתקשרות רשאיות להחליף ביניהן ידיעות הדרושות לביצוע הוראות האמנה או החוקים הפנמיים של כל מדינה. הידיעות שיתקבלו מרשויות מדינת אמנה יחשבו כסודיות ויגלו אותן רק למעורבים בשומת העסקאות, בגבייתן, אכיפתן או בהעמדה לדין בגינן.

בהתאם לאמור, על המשקיעים הרבים ברומניה לקחת בחשבון, כי כל פעולה המתבצעת ברומניה מדווחת ישירות לרשויות המס בישראל. הרשויות השונות מתקשרות ביניהן באופן רציף, כך שכל פעולה של המשקיע או של החברה, מתועדת ורשומה על מנת לקבוע חיובי מס נכונים.
מאמר זה אינו ממצה את הסוגיה שבנדון עד תום ומאמר זה אינו נועד לשמש תחליף לייעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית. אנו ממליצים לכם להיוועץ בעו"ד הבקיא בתחום המיסים, בכדי שיפרוש בפניכם את הסוגייה העולה על כל היבטיה.

רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!