חיפוש מאמרים

12047 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
10 דברים לשקול לפני בחירת טיפול בבעיית התקף חרדה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תקשור תיקשור זוגיות אמונה

נושא המאמר: תיקשור מהו
מאת: אביבית שימרלינג אביבית שימרלינג -מתקשרת ומטפלת הוליסטית לשינוי והעצמה, טיפול בבעיות גוף ונפש.    שמור מאמר למועדפים

אני נשאלת רבות מה זה תקשור, עם מי אני מתקשרת ואיך התקשור מגיע אליי. התשובה אינה מוחלטת אולם הפרשנות שלי שמדובר בקבלת מסרים מהיקום, במקרה שלי מישויות אור, שמיועדים להאיר על המתרחש בתת המודע של האדם הפונה אליי.

התיקשור עבורי הוא הכלי האפקטיבי ביותר והקצר ביותר לאיתור המכשולים שיש בחיינו ובייחוד למקור המכשולים שאנו עיוורים לגביהם.

ישנם 3 מישורים בחייו של כל אדם:
הראשון הוא המודע שכשמו כן הוא המתייחס למחשבות, רצונות, שאיפות, אמונות, מטרות שאנו מודעים להם, אנחנו סוללים את הדרך שלנו באמצעותם או לפחות מנסים לעשות כן.
השני עוסק בתת מודע כלומר תפיסות, אמונות ואחיזות שאנו אינם מודעים להם, לא יודעים על קיומם ובטח לא כיצד הם נוצרו אך הנ"ל כמו זרעים שנשתלו בגינה מצמיחים יבול, לעיתים טוב לעיתים רע, אך אנו עיוורים לשורש יבול זה ורק ניזונים מתוצרתו.
השלישי עוסק בסך ההתנסויות שהיו לנו ומה שאותן ההתנסויות יצרו בקירבנו לדוגמא אדם שנבגד בעבר יבוא לקשר הבא מלכתחילה עם התחושה כי הוא עתיד להיבגד.
בתיקשור ההתייחסות היא לתת המודע שמשליך על סך ההתנסויות ומכאן על המודע כלומר מטרת התקשור בהפיכת תת המודע לגלוי וברור.
הגיעה אליי מטופלת שהתלוננה על כך שהיא לא מצליחה למצוא זוגיות, במודע היא שאפה וייחלה למצוא את הזוגיות וחשה עצמה מתוסכלת מאי השגת המטרה. בתיקשור עלה כי היא אוחזת באמונה שדברים טובים סופם להילקח ממנה, ברגע שזיהינו משפט זה הבנו גם את השתלשלות אירועים מסויימים בחייה כמו לדוגמא הליכתה לאיבוד של שרשרת יהלום אהובה, חברה שאהבה בילדות ונאלצה להיפרד ממנה בשל מעבר דירה ועוד ועוד.
הזיהוי הזה של האמונה שישבה למטופלת בבסיס המחשבה הביאה לכך שידענו במה להתמקד ובכך חסכנו זמן רב של איתור הגורם לבעיה ויכולנו ישר לעבור לניקוי המשפט מהתודעה שלה, אין ספק שהיה זה רק השלב הראשון בעבודה ובהמשך נפתחנו לאמונות ואחיזות נוספות אולם השלב הזה קידם אותנו בצורה מופלאה.

אביבית שימרלינג -מתקשרת ומטפלת הוליסטית לשינוי והעצמה, טיפול בבעיות גוף ונפש. טל' לפתיחת הדלת לשינוי: 0542192061 דוא"ל: avivit318@gmail.com

www.wix.com/nefshavivit/nefshavivit


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אביבית שימרלינג אביבית שימרלינג -מתקשרת ומטפלת הוליסטית לשינוי והעצמה, טיפול בבעיות גוף ונפש. שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!