חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עיצוב שתלוי בניתוב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מזל אסטרולוגי כתמי שמש מדע או מיסטיקה הסטטיסטיקה מראה

נושא המאמר: גורל כתוב בכוכבים - מדע או מיסטיקה - מזל אסטרולוגי - הסטטיסטיקה מראה
מאת: רוני שמיס   שמור מאמר למועדפים

גורל כתוב בכוכבים - מדע או מיסטיקה - מזל אסטרולוגי - הסטטיסטיקה מראה


האם האסטרולוגיה היא מדע או מיסטיקה? מחקרים פורצים דרך מראים כי קיים יסוד מדעי לאסטרולוגיה. התגלה הסבר לוגי התומך בקריאה בכוכבים. האם אכן גורלו של כל אדם כתוב בכוכבים? הסטטיסטיקה מראה שכן, מרבית הרופאים והמדענים נולדו במרס, שחקנים ופוליטיקאים רבים הינם בני מזל אריה. האסטרולוגיה הינה שיטת חיזוי על פי הכוכבים אשר התפתחה בבבל לפני למעלה מאלפיים וחמש מאות שנה. השמש זורחת בשמי המזרח לתוך קבוצת הכוכבים הנמצאת בקו האופק, וכך נקבע המזל האסטרולוגי החודשי. בשל תנועתו של כדור- הארץ סביב השמש, משתנה מערך הכוכבים בכל חודש לערך. מפת הכוכבים בשמיים משפיעה על אישיותם של הנולדים במזל מסוים ועל מהלך חיינו. קיימות שתים עשרה מערכות כוכבים שונות, ולפיכך שנים עשר מזלות המתחלקים לארבעה יסודות- מים, אש, אויר ואדמה. כל יסוד הוא בעל תכונות אופי המאפיינות אותו: יסוד אדמה: הוא שכלתן ורכושן, יציב ומלא אחריות. רגליו נטועות על הקרקע. יסוד האוויר: חשיבה מופשטת וקלילות מחשבה מאפיינים אותו. הוא אינטליגנט ושכלתן. יסוד המים: הם יצירתיים ומופנמים, רגישים ובעלי אינטואיציה חזקה במיוחד. יסוד האש: מלא מרץ, יש בו עוצמה וכוח. הוא מתלהב בקלות ומסוגל להסתער ברגע. מחקרים סטטיסטיים שנערכו מצביעים בוודאות על קווי אופי מקבילים בין בני אותו מזל אסטרולוגי; מזל עקרב מאופיין בעיקשות ושאפתנות ואילו מזל סרטן הינו טיפוס ביתי ונאמן. רופאים ומדענים רבים נולדו במזל דגים ואילו שחקנים ופוליטיקאים רבים הינם בני מזל אריה. הסטטיסטיקה מראה כי בדרך כלשהי מעצבים הכוכבים ממיקומם ברום בשמים את האדם בכדור הארץ. נאמר כי הגורל כתוב בכוכבים האם זה ייתכן? אם כן מדוע לא קיימת הוכחה התומכת בממצאים אלו? מחקרים הנערכים מראים כי הוכחה אפשרית קיימת ומתרחשת על פני השמש; לכל ידוע כי השמש היא גורם בעל השפעה ניכרת על כל מגוון ומכלול צורות החיים הקיימות בכדור הארץ. השמש הינה כוכב עשוי פלזמה החג בצורה בלתי אחידה (קו המשווה שלה נע במשך 26 יום לעומת מהירות הקטבים החגים במשך 37 יום). תנועה זו מעוותת את השדה המגנטי של השמש וגורמת להתלקחויות מגנטיות הנקראות 'כתמי השמש'. אין זה אפשרי לאמוד עד כמה אכן רחבה השפעתה של השמש על חיינו, אך קיימת סוגיה המראה כי שינויים בשדה המגנטי של השמש והתפרצויות 'כתמי שמש' הינם גורמים ישירים המשפיעים על תינוקות ברגע התעברותם. ידוע לביולוגים כי השדה המגנטי הוא בר השפעה על תאים חיים ועל התרכבות הדי אן אי בתאים; אותם רכיבים הנושאים את הצופן הגנטי הקובע בין השאר את אופיינו. האם ייתכן כי השפעת השמש הינה כה נרחבת עד שהיא מהוה חלק עיקרי בעיצוב קווי האופי של האדם, עוד בטרם נולד? האם נמצא ביסוס מדעי יציב דיו לתורת החיזוי האסטרולוגי?

www.reader.co.il/article/29574/%d7%92%d7%95%d7%a8%d7%9c-%d7%9b%d7%aa%d7%95%d7%91-%d7%91%d7%9b%d7%95%d7%9b%d7%91%d7%99%d7%9d


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רוני שמיס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]