חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סינגפור- מחוז חפצם של כוכבי הקולנוע והמולטי מיליונרים

    קישורי טקסט (לפרטים)
למכון זמיר גרפולוגים גרפולוגיה משפטית
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפולוגיה גרפולוגיה משפטית גרפולוג משפטי השוואת מסמכים

נושא המאמר: גרפולוגיה משפטית LEGAL GRAPHOLOGY
מאת: זמיר סיון גרפולוג   שמור מאמר למועדפים

גרפולוגיה משפטית גרפולוגיה משפטית הכוללת בתוכה את נושא השוואת כתבי יד והשוואת חתימות היא תחום נגזר של תחום הגרפולוגיה, יש להבדיל באופן ברור בין תחום של גרפולוגיה משפטית לבין תחום של השוואת מסמכים, מומחים להשוואת מסמכים אינם חייבים להיות גרפולוגים. השוואת מסמכים הא תחום אחר, בו אין צורך בהתחקות אחר צורניות ותנועות מוטוריות המאפיינות כתבי יד כפי שנדרשים הגרפולוגים בתחום הגרפולוגיה משפטית. בתחום השוואת מסמכים קיים בדרך כלל צורך בקביעת גילו של כתב יד או של מסמך, ואין בתחום זה דרישה להבנה בגרפולוגיה שכאמור עוסקת יותר בתנועות מוטוריות, צורניות, ואופי אינדיבידואלי של כתב יד. ב גרפולוגיה משפטית נעזרים כיום ככלי תומך החלטה בבתי משפט בהשוואה של חתימות וכתבי יד בחשד לזיוף או בכדי לאמת כתבי יד. רק במקרים בודדים נתקבלה פסיקה בבית משפט כתוצאה מעדותו של גרפולוג משפטי בתיק מסויים, בדרך כלל משמשת הגרפולוגיה המשפטית כעדות נוספת בתוך מכלול עדויות וככזאת לרוב נתפסת ע"י שופטים ככלי תומך החלטה. גרפולוגיה כשלעצמה, היא כלי אבחוני שנפתס כמדוייק מאד בהשוואה למבחנים אישיותיים אחרים הקיימים כיום וככזו גם בתי משפט לגרפולוגיה המשפטית חשיבות מרובה בקבלת פסיקות, זאת כאמור כחלק ממכלול עדויות במשפט, אך יש לזכור שגרפולוגיה על אף יעיולותה ודיוקה, אינה מדע בדוק ומאחר שאינה מדע בדוק על הגרפולוג המשפטי להתנסח בחוות דעתו המוגשת לבית המשפט באופן החלטי מחד אך באופן זהיר מאידך. באופן החלטי, משום שבדק את כתבי היד והמסמכים שהוגשו לו לצורך הבדיקה ומאחר וקיבל את מסקנתו המקצועית בנדון, אך באופן זהיר מאחר ולא ניתן לקבוע ב 100% האם יש זיוף של כתב יד או אין. לרוב משתמשים הגרפולוגים המנוסים בתחום הגרפולוגיה המשפטית בנוסחים של : קיימת סבירות [ כלומר 50-60% ] קיימת סבירות ריאלית [ כלומר 60-70% ] קיימת סבירות ריאלית מאד [ כלומר 70-80% ] קיימת סבירות גבוהה [ 80-85% ] קיימת סבירות גבוהה מאד [ 85-90% ] יש להבדיל בין נוסחים אלה המצויים בגרפולוגיה המשפטית לנוסחים המצויים בחוות דעתם של מומחים להשוואת מסמכים, בדרך כלל אלה הם אינם אותם הניסוחים, הניסוחים של מומחים להשוואת מסמכים נלקחים מהנוסחים של מז"פ של משטרת ישראל.

www.clickgo.co.il/index/legal_graphology.html
קישור לאתר המקור: www.zamir-graphology.co.il/graphology_law.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זמיר סיון גרפולוג שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]