חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
דליפה קטנה- בעיה גדולה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עולה חדש תושב ישראל הטבות מס מיסים

נושא המאמר: עולים חדשים – עלו ארצה בהמוניכם ונצלו את הטבות המס המגיעות לכם!
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.ilמהנתונים שבידי הסוכנות היהודית והמשרד לקליטת עלייה עולה, כי למעלה משלושה מיליון עולים חדשים עלו לישראל מאז קום המדינה. הווה אומר, כי קרוב למחצית מאוכלוסיית מדינת ישראל הנם עולים חדשים. המדובר מעולים חדשים שהגיעו במהלך 60 שנות קיומה של מדינתנו הקטנה מלמעלה מ-90 מדינות מרחבי תבל.

אין כל צל של ספק, כי מדובר בכמות מרשימה של עולים חדשים המהווים חלק לא מבוטל של אוכלוסיית מדינת ישראל. בעקבות הטבות המס החדשות המוקנות לעולים החדשים אנו מאמינים, כי הטבות המס הרבות, כפי שחלקן יובאו להלן, אשר אושרו לאחרונה על ידי הכנסת במסגרת חגיגות ה-60 למדינתו הקטנה, במסגרת התיקון לפקודת מס הכנסה, יממשו את רצונם של משרד הקליטה ויגדילו לאין ארוך את כמות העולים החדשים בארצנו:

1. יחיד שהיה לתושב ישראל לראשונה יהיה פטור ממס במשך עשר שנים מהמועד שהיה לתושב ישראל כאמור, ‏על הכנסותיו מכל המקורות המנויים בסעיפים 2, 2א ו- לפקודת מס הכנסה, ‏שהופקו או שנצמחו מחוץ לישראל או שמקורן בנכסים מחוץ לישראל, ‏אלא אם כן ביקשו אחרת לעניין ההכנסות, ‏כולן או חלקן בסעיף זה)שימו לב, כי אין צורך כי ההכנסה תנבע מנכס או עסק שהיה קיים לפני ביצוע העלייה).

2. ‏פטור ממס על רווחי הון על נכסים מחוץ לישראל ל - 10 שנים, ולאחר מכן יינתן פטור יחסי לפי תקופת ההחזקה בנכס (אין חובה כי הנכס יירכש בטרם העלייה לישראל) .

3. פטור ממס בישראל על רווחי חברות מנוהלות על ידי העולים החדשים.

4. פטור ממס בתנאים מסוימים על נאמנויות שיוצריהם הנם עולים חדשים.

5. שנת התאקלמות תינתן למי שירצה לא להיות תושב ישראל לצרכי מס תוך שמירת הזכויות לפטור ממס כאמור לעיל זאת על פי הודעה מיוחדת.

לדעתנו, טוב יעשו עולים חדשים המתעתדים לעלות ארצה חזרה לארץ הקודש, לו ייוועצו עם עו"ד הבקיא בתחום המיסים ו/או יצטיידו בחוות דעת משפטית, לצורך מימוש הטבות המס המגיעות להם באופן המקסימאלי.
לסיום נציין, כי אין לראות באמור לעיל כתחליף לחוות דעת משפטית ו/או לייעוץ משפטי ויש לראות באמור לעיל כהעברת מידע באופן בלתי מחייב.
רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!