חיפוש מאמרים

12307 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חילוט ערבות ביצוע שהוצאה במסגרת חוזה בשל סכסוך על פי חוזה אחר

    קישורי טקסט (לפרטים)
רומניה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כלכלת רומניה ישראלים ייבוא מיסים

נושא המאמר: ישראלים גילו את היהלום שבכתר כלכלת רומניה והחלו לייבא מוצרים המיוצרים ברומניה לכל העולם
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
[email protected]

התוצרת ברומניה היא הלכה ולמעשה אחד מעמודי התווך עליה נשענת הכלכלה רומניה בכלל, והשוק הרומני הפנימי, המונה למעלה מ-23 מיליון תושבים, בפרט. לאור העובדה כי רומניה היא מדינה המשופעת באוצרות טבע, רומניה היא אחת המדינות המתועשות ביותר באירופה, כאשר עיקר התעשייה היא בייצור ופלדה. לצד ענפי תעשייה אילו, החלה רומניה לגוון את תוצרתה, במיוחד לאחר השלטון הקומוניסטי ולא בכדי, רומניה נהנית מהשקעות של משקיעים זרים ברומניה, וכאמור במאמר קודם מטעם משרדנו, לא נראה כי המשבר הכלכלי העולמי משפיע לרעה על כלכלתה של רומניה ועל ההשקעות במדינה זו.

למחירו הגולמי הנמוך של המוצר המיוצר ברומניה, יש להוסיף גם את עלות העבודה הנמוכה שנדרש להעסיק פועל רומני, ביחס לפועל באותה תפוקת ייצור במדינות מתועשות אחרות באירופה. ישראלים רבים החלו לגלות את מחירם הנמוך של המוצרים המיוצרים ברומניה, יחד עם עלויות הייצור הנמוכות והחלו לייבא את התוצרת המיוצרת ברומניה לישראל ואף למדינות אחרות בעולם. לא מדובר אך ורק ביבואנים שעיקר מומחיותם היא בזיהוי פוטנציאל מקומי גבוהה לייצור מוצרים בעלות סופית נמוכה, אלא גם יבואנים קטנים יחסית ואף אנשי עסקים שרוצים להרחיב את עסקיהם, הן בישראל והן בכל רחבי הגלובוס.

לצורך כך מוקמות על ידי אותם אנשי עסקים חברות רומניות, אשר מתאגדות על פי הדין הרומני וממוסות בשיעור מס חברות אחיד בשיעור של 16%, אשר באמצעותם מייצאים מרומניה סחורות לישראל ולמדינות נוספות ברחבי הגלובוס. זהו המקום לציין, כפי שדנו בנושא זה בהרחבה במאמרים קודמים מטעם משרדנו, כי ישנם דרכים טובות, נכונות ומגוונות להשקיע ברומניה ולפעול בה באמצעות חברה, כגון הקמת חברה רומנית המוחזקת על ידי חברה קפריסאית, הקמת מיקרו קמפני ברומניה הנהנת משיעור מס חברות נמוך של 2.5% (3% בשנת המס הבאה) ועוד.

ברי, כי ניתן להקים ברומניה חברה ברגיל ולפעול באמצעותה, כפי שרבים עושים אך לדעתנו, טוב יעשה המשקיע לו ייוועץ עם עו"ד הבקיא בתחום המיסים, אשר יטכס לכם עצה ויטווה לכם את הדרך הנכונה להשקיע ברומניה, וזאת רק לאחר שנשקלו כל השיקולים הרלוונטיים לגבי המשקי הישראלי, כגון אופי הפעילות המיועדת של החברה, אופי הסחורה המיועדת לשיווק ו/או לייבוא, פרטים אודות בעלי המניות והדירקטוריון של החברה, אופי התאגדות החברה ועוד.

בכך לא סגי. חלק קטן מהשיקולים מעלה מתייחסים רק לאופי הפעילות והאופן בו היא צריכה להיעשות ברומניה, אך יש לשים דגש גם ובעיקר על אופי פעילותה של החברה הרומנית ואופי התנהלותה, בכדי למנוע מצב בו החברה הרומנית תחשב גם כחברה ישראלית לצורכי מס.

מיקומה האסטרטגי של רומניה, המאפשר לה גישה נוחה ומהירה ומדינות אירופה, המזרח התיכון וצפון אמריקה, יחד עם משאבי הטבע והאנוש הגבוהים ברומניה, היציבות הפוליטית של הממשל הדמוקרטי הרומני, הגידול בתוצרת הרומנית הירידה המתמדת באינפלציה הרומנית תוך סיוע למשקיעים זרים ושיטת המס הרומנית לא מותירים לכם הרבה ברירות – מלבד להשקיע ברומניה!!

רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
[email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]