חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מסיבת רווקות בחיפה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: החזר מס החזרי מס החזר מס הכנסה החזר מס לשכירים

נושא המאמר: החזרי מס עקב הפסדים בבורסה - החזר מס הכנסה - החזר מס לשכירים - החזר מס
מאת: משה בר   שמור מאמר למועדפים

החזרי מס עקב הפסדים בבורסה - החזר מס הכנסה - החזר מס לשכירים - החזר מס


השקעה בבורסה מניבה לעתים רבות זכייה בסכומי כסף גדולים וכמו כל מקור הכנסה גם סכום הרווחים בבורסה חייב בתשלום מס הכנסה. לעתים קורה גם שהמשקיע מפסיד בבורסה ומס הכנסה גובה מס גבוה יותר ממה שאמור המשקיע לשלם בהתאם להפסדיו בבורסה. כל אדם המשקיע בבורסה חייב על פי חוק לשלם 20% מרווחיו למס הכנסה. לעתים קורה כי הבנקים ומס הכנסה אינם נותנים את תשומת הלב הראויה לגבי המצבים בהם המשקיע הפסיד בבורסה בשכלול השנתי וכך לא מתבצע קיזוז נכון של ההפסדים מול הרווחים. עקב הבעיה הנ"ל קורה שהמשקיע משלם מס בסוף שנת ההשקעה על כספים שלא הרוויח. בנקודה זאת רצוי להיעזר בשירותיו של אדם המתמחה בהחזרי מס עקב הפסדים בבורסה שיבצע חישוב מדויק של ההפרש בין ההפסדים לרווחים כדי שהמשקיע יקבל החזרי מס המגיעים לו עקב תשלום מס הכנסה על סכומים שלא הרוויח. קבלת החזרי מס עקב הפסדים בבורסה היא איננה משימה פשוטה ולכן מומלץ לדאוג במהלך כל תקופת ההשקעה לנהל רישום ותיעוד מסודרים של ההפסדים מול הרווחים על מנת שבבוא העת יהיו בידינו את המסמכים הדרושים כדי לקבל החזרי מס המגיעים לנו עקב הפסדים בבורסה. בנוסף להחזרי מס הניתנים עקב הפסדים בבורסה זכאי המשקיע להחזר כספי מהבנק בגין העמלות והריביות השונות שנגבו ממנו שלא לצורך או עקב סכומים שבסופו של דבר לא הרוויח.

www.kravi.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י משה בר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]