חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך כתובת אינטרנט נכונה יכולה לקדם אותך?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: החזר מס החזרי מס החזר מס לשכירים החזרי מס לשכירים

נושא המאמר: החזרי מס במקרה של עבודה בחלק משנת המס - החזר מס לשכירים
מאת: דן שטיין   שמור מאמר למועדפים

החזרי מס במקרה של עבודה בחלק משנת המס - החזר מס לשכירים


החזרי מס הנובעים במקרה של עבודה רק בחלק משנת המס נובעים מחישוב הכנסה ע"פ בסיס שנתי ובמידה ועבדתם רק חלק מהשנה לא נלקחים בחשבון החודשים בהם לא עבדתם ובמקרים כאלה הינכם זכאים להחזרי מס. מס ההכנסה לכל משכורת נקבע ע"פ מדרגות מס המפורטות בחוק מס הכנסה, כל מדרגת מס היא סכום הקבוע בחוק המחייב בתשלום אחוז מסוים מהמשכורת. ככל שבמשכורת קיימות יותר מדרגות מס כך גדלים האחוזים מהמשכורת שעל העובד לשלם למס הכנסה וכל מדרגת מס מחייבת במס יותר גבוה מהמדרגה שלפניה. החוק קובע שמס ההכנסה שהעובד משלם צריך להיות מחושב על פי בסיס שנתי למרות שהמס משולם ממשכורת העובד כל חודש בחודשו, חוק זה נועד ליצור מצב שבו ישלם כל עובד מס על פי ממוצע השכר השנתי שלו וכך יקטן אחוז המס שיהיה חייב בו בפועל. בנוסף חוק זה מסייע לעובדים שלא עבדו במשך כל השנה בכך שהמס שהם מחויבים בו מחושב על פי ממוצע שנתי וכך בעצם משלם העובד מס לפי שכרו הממוצע בשנה שברוב המקרים נמוך בהרבה מהמס המשולם בכל חודש שבו העובד עבד והרוויח משכורת במקרה ועבד רק בחלק מחודשי השנה. החזרי המס המגיעים לכם על פי חוק זה אינם ניתנים באופן אוטומטי ולכן יש לפנות למס הכנסה על מנת לקבל החזרי מס. שכיר הזכאי על פי חוק להחזרי מס רשאי להגיש בקשה למס הכנסה לא יאוחר מחלוף שש שנים מסוף השנה שבה הוא זכאי להחזרי מס. כדי לקבל את החזרי המס רצוי להיעזר בשירותיו של רואה חשבון המתמחה בתחום החזרי מס מכיוון שהחוק מורכב מאוד ואדם שאינו מבין את החוק במלואו ואת התהליכים הרבים והמורכבים במס הכנסה עלול להפסיד את החזרי המס המגיעים לו על פי חוק.

www.kravi.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דן שטיין שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]