חיפוש מאמרים

12345 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תופעות לוואי בעת הטיפול התרופתי באיידס

    קישורי טקסט (לפרטים)
the free new zip - download
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שיחזור מידע שחזור מידע שיחזור קבצים שחזור נתונים

נושא המאמר: שיחזור מידע - שחזור קבצים - שיחזור קבצים - שחזור נתונים - שיחזור מידע - שחזור מידע
מאת: י. נ.   שמור מאמר למועדפים


שיחזור מידע - שחזור קבצים - שיחזור קבצים - שחזור נתונים - שיחזור מידע - שחזור מידע


שיחזור מידע או שחזור קבצים הינו תהליך טכני מורכב באמצעותו ניתן לשחזר ולהציל מידע ונתונים שאבדו ממדיה דיגיטאלית כגון דיסקים קשיחים (Hard Disk), דיסקון (Disk-on-Key), מערכי רייד מורכבים (Raid) כרטיסי זיכרון וכדומה. במידה ואיבדתם מידע והחלטתם לפנות לקבלת שירותי שיחזור מחברת שיחזור מידע מקצועית, חשוב שתכירו את שיטת העבודה הנפוצה והמתודולוגיה הנדרשת, על מנת שתהליך השיחזור יעבור בצורה יעילה, מקצועית ואמינה.


שיחזור מידע – שיטת העבודה


תהליך שחזור המידע, כפי שמתבצע במעבדות של חברות שיחזור מידע מקצועיות בישראל, מתנהל לרוב בשלושה שלבים מרכזיים:  1. שלב ראשון – זיהוי הבעיה:
    בשלב זה, מומחה שיחזור מידע בודק את המדיה (בין אם מדובר בדיסק קשיח תקול ובין אם בכרטיס זיכרון או דיסקון) על מנת לזהות ולאבחן את מהות התקלה. ישנם שני סוגי תקלות מרכזיים, תקלות לוגיות לעומת תקלות פיזיות. התקלות הלוגיות מתייחסות לשגיאות שונות במערכת הקבצים של הדיסק ואילו תקלות פיזיות מתייחסות לנזקים פיזיים שנגרמו לדיסק, כגון חבלות, שריטות בדיסק, רטיבות הדיסק וכדומה.
  2. שלב שני – הערכת מצב:
    בשלב זה של הערכת מצב, מומחה שיחזור מידע מעריך את שיטת העבודה הנדרשת על מנת לשחזר בצורה היעילה ביותר את המידע הרלוונטי. בנוסף, המומחה קובע את המחיר הנדרש בעבור השירותים ומעריך את יכולת שיחזור הנתונים והזמן הנדרש על מנת לבצע זאת. הלקוח מקבל עדכון אודות הערכת המצב והמחיר הנדרש.
  3. שלב שלישי – שחזור הקבצים:
    בשלב זה, אשר מהווה את השלב הסופי והאחרון בהחלט בתהליך שיחזור המידע, מומחה השיחזור מתחיל בביצוע עבודת שחזור קבצים במעבדה מוסמכת ומקצועית. המידע שאבד משוחזר על-גבי דיסק חדש ותקין שניתן ללקוח בסיום התהליך. חברות שיחזור מידע מסוימות גם מציעות ללקוח אפשרות גישה לצפייה בקבצים המשוחזרים והמידע התקין באמצעות רשת האינטרנט, כל זאת עוד בטרם סיום התהליך, על מנת לוודא שתהליך השיחזור אכן עומד לשביעות רצונו.

שיחזור מידע - סיכום ומסקנות


חברות שיחזור מידע או שחזור קבצים מקצועיות מסוגלות לשחזר ולהציל נתונים מכל סוגי המדיות, גם כשמדובר במקרים מסובכים. הניסיון והידע הנדרש בתחום, כמו גם המעבדות המתוחכמות בשילוב עם ארכיון דיסקים עשיר, מאפשרים לחברות שיחזור מידע מקצועיות להציל נתונים בכמעט 100% מהמקרים. כשמדובר במידע מסווג, קריטי או חשוב, אנו מדגישים כי מומלץ לפנות רק לאותן חברות שיחזור מקצועיות המציגות את הניסיון והידע הנדרשים על מנת להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר.


www.tictac.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י י. נ. שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]