חיפוש מאמרים

12025 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
למה באמת צריך אמנות למניעת כפל מס? אמנה למניעת כפל מס - התחמקות ממס

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פחדים שינוי תיקשור טיפול

נושא המאמר: שיחרור מפחדים
מאת: אביבית זריני   שמור מאמר למועדפים

תארו לכם סיטואציה שאתם כלואים בתא קטן ובו יש רק רמקול שמשמיע לכם מסרים מאיימים על אובדן, חוסר הצלחה, פגיעה קושי ומחסור – האם הייתם מצליחים להחזיק מעמד זמן רב, האם הייתם מצליחים לשמור על שלמות נפשית ו/או גופנית ?

מה קורה כשהכלא הזה הוא הראש שלך והמסרים הם הפחדים ששולטים בך, פחדים שדופקים בראש שוב ושוב כמו בפטיש ומכווצים בחוזקה את הבטן. מסרים שלא מאפשרים לשקט ולשלווה לחדור, לא מאפשרים לך להפסיק להיות דרוך.
ומה קורה כשהכלא הזה הופך למאסר עולם ? מפחיד לא !?
מפחיד ביותר – אבל ניתן לשינוי !!!!

הטיפול האנרגטי הוא הדרך לצאת מעולם הפחד לעולם המשוחרר. ידוע הרי מזה שנים שיש קשר מוכח בין בעיות גוף ונפש, ולחצים ופחדים מתורגמים פעמים רבות לכאבים גופניים ומחלות.כמו כן הפחדים האלו מועברים לא אחת לסביבה בה אנו חיים ובכך גם מקשים אם במודע ואם שלא, גם על חיי יקירנו.
מכאן שהפתרון גם הוא חייב להינתן בשתי הרמות והטיפול האנרגטי מהווה פיתרון הן ברמת הגוף והן ברמת הנפש.
תחילתו במסע לעברו של האדם, מעבר על פני נקודות זמן שבהם קרה משהו שחילחל בעדנו והפך משמעותי עם השנים. מטפל טוב יודע להביא את הפונה אליו למצב בו מתחילות לעלות תמונות תמונות עם סיטואציות מהילדות והבגרות שגם אם בתחילה הן נראות לא קשורות ולא רלוונטיות, לאט לאט נחשפת ההבנה של הקשר לפחד המלווה היום.
תרומה נוספת שיש לטיפול האנרגטי היא בזיהוי הפרשנות הניתנת לסיטואציות השונות בחיים.
חשוב להבין שבכל סיטואציה שמתרחשת, הפרשנות שלנו היא זו ההופכת את הסיטואציה למה שהיא, הפרשנות שלנו תקבע אם האירוע יהיה משמעותי אם לאו, אם האירוע ישאר חרוט בתודעה, אם לאו ואם האירוע ייתפס כטוב/ רע/ משמעותי/ זניח/ פוגע / מחשל וכו' וכו'.

וכך באמצעות השילוב בין דברים אלו, הטיפול האלטרנטיבי מאפשר לעשות מסע בזמן אל העבר ולאפשר תיקון לחוויות הקשות שנחוו ובאמצעות השגת פיוס או מתן פרשנות אחרת לחוויה, אנו משילים מהגוף את המסע הכבד כל כך, יכולים להגיע לשקט הנכסף בראש ואז גם נפתחות לנו דלתות חדשות בחיים.

אביבית זריני -מתקשרת ומטפלת הוליסטית לשינוי והעצמה, טיפול בבעיות גוף ונפש. טל' לפתיחת הדלת לשינוי: 0542192061 דוא"ל: tiksure@gmail.com
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אביבית זריני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!