חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תעודות סל

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עמלות מסחר

נושא המאמר: עמלות מופחתות בעת מסחר בניירות ערך באינטרנט
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.ilבעת האחרונה צצות כפטריות אחר הגשם, חברות רבות המציעות עמלות אטרקטיביות למסחר במניות דרך האינטרנט. השינויים הטכנולוגיים בתחום התקשורת והאינטרנט הפכו את המסחר האלקטרוני למשתלם ביותר, זאת בזכות המהירות הרבה בביצוע פעולות בשיטה זו והחסכון במשאב האנושי. בדרך זו מתאפשר לחברות השונות להפחית בעלויות המסחר עוד ועוד.

בעבר, אדם שביקש לסחור בשוק ההון היה זקוק לשירותיו של בנקאי אשר יבצע את פעולות המסחר עבורו. כיום בעידן האינטרנט, סוחרים רבים מבצעים רכישה ומכירה של ניירות ערך, בכל בורסה בעולם, באופן עצמאי ממשרדם או מביתם ללא כל צורך בגורם נוסף.

לפיכך, אתרי מסחר רבים באינטרנט הפכו עם השנים להוות כלי יעיל וזול למסחר בשוק ההון. התחרות בין החברות הולכת וגדלה, כך שחברות רבות מציעות פתיחת חשבון בחברת ההשקעות שלהן ללא עלות ניהול חשבון או "עלויות שורה" כמקובל בבנקים. חברות שונות אף מצהירות כי במידה ולא ביצעת פעולות, לא תחויב בעמלה כלל.

עיקר התחרות כיום הינה על גובה העמלות בגין ביצוע פעולות רכישה או מכירה של ניירות ערך. ההטבות במישור זה ניתנות בעיקר לאותם סוחרים אשר מבצעים מספר גדול של פעולות מידי חודש. יחד עם זאת, גם ליתר המשקיעים מוצעות עמלות נמוכות מאלו שמציעים הבנקים השונים.

חובה לציין כי לצד האטרקטיביות הרבה שבמסחר עצמאי באינטרנט קיימים מספר סיכונים שבמסחר מקוון. ראשית, ישנם סיכונים בשימוש במערכת ביצוע עסקאות מסחר מבוססת-אינטרנט שעלולים לנבוע מכשל בחומרה, בתוכנה או בחיבור לאינטרנט. שנית, המסחר כאמור הוא עצמאי ואינו מתאים לכל אדם ואדם. לפיכך, משקיעים בעלי ידע מוגבל בשוק ההון, יתכן ויעדיפו את המסחר בפורמט "השמרני" אל מול הבנקאי האישי שלהם אותו הם מכירים ועליו הם סומכים. נוסף על כן, יש לקחת בחשבון כי לצד גופים גדולים ומבוססים המאפשרים מסחר מקוון באינטרנט, קיימים גופים קטנים המציעים עמלות מפתות, אך עדיין קיים סיכון מסוים בהפקדת כספכם בידם, כמובן סיכון גבוה יותר מאשר השארת כספכם בבנק.

לאור האמור, מומלץ בחום כי בטרם תחליטו להעביר את כספכם לחברת השקעות זו או אחרת בכדי לחסוך בעמלות בידקן היטב את רקע החברה וחוסנה. שנית, בצעו השוואה בין העמלות המוצעות לכם על ידי הבנקים ובין החברות השונות, לעיתים התמחרות מסוימת בין הגופים השונים עשויה להוזיל את העמלות בשיעור נוסף.
נציין, כי מאמר זה אינו ממצה את הסוגיה שבנדון עד תום ומאמר זה אינו נועד לשמש תחליף לייעוץ משפטי/פיננסי ו/או חוות דעת משפטית/פיננסית. מומלץ לבצע סקר שוק מקיף לפני ביצוע כל פעולה.

רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר:
www.taxlawyers.co.il
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!