חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יום טיול באתונה יוון

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: רן ארז רפורמה חינוך

נושא המאמר: רן ארז ורפורמת עוז לתמורה
מאת: דוד דגן   שמור מאמר למועדפים

מאבק ארגון המורים העל-יסודיים בשנה האחרונה היה מאבק חשוב אשר מטרתו הייתה להביא לשינוי במערכת החינוך וקידומה. מערכת החינוך נמצאת במצב בו יש צורך בשינוי יסודי אשר יביא לקידום התלמיד ולהעלאת מעמד המורה. בשנים האחרונות הוצעו רפורמות שונות בידי גורמים שונים, כאשר רן ארז וארגון המורים העל-יסודיים סירבו לקבלן. על אף הצורך ברפורמה, רן ארז מסרב לקבל תוכנית אשר מטרתה לפגוע במורים. ארגון המורים חיבר את רפורמת עוז לתמורה. רפורמה זו מבוססת על מחקר מעמיק ומתמקדת בארבעה היבטים עיקריים שיובילו לשינוי מעמיק במערכת החינוך.

רפורמת עוז לתמורה קוראת לשינוי במעמד המורה אשר יתבצע בעזרת מערכת קידום ותגמול מורים. מערכת זו תוביל להפיכת מקצוע ההוראה לקריירה המציעה מסלולי קידום ותהפוך את המקצוע למבוקש יותר. בנוסף, יתבצע שינוי בשבוע העבודה של המורה כך שאת כל מטלותיו יבצע בבית הספר במהלך שעות העבודה. שינוי חשוב נוסף לפי רפורמת עוז לתמורה הינו צמצום מספר התלמידים בכיתה אשר יאפשר למורה מתן תשומת לב רבה יותר לתלמידים מתקשים. על מנת לאפשר שינויים אלה יש צורך בשינוי התנאים הפיזיים בבית הספר כך שלמורים יהיו חדרי עבודה מתאימים לביצוע העבודה. כמו כן, יש צורך בכיתות מרווחות אשר יסייעו לתלמידים ללמוד באווירה נעימה ונוחה.

רפורמת עוז לתמורה של רן ארז וארגון המורים מעמידה את התלמיד במרכז ופועלת לקידום מעמד המורה. יישום הרפורמה יוכל להביא לשינוי בו יש צורך במערכת החינוך ולקדם את מקצוע ההוראה וכן את התלמידים. רפורמת עוז לתמורה נוסתה במשך 3 שנים על חמישה בתי ספר על יסודיים והביאה להישגים מרחיקי לכת. הישגי התלמידים עלו ורמת הנשירה והאלימות בבתי הספר ירדה. לאור יכולתה של הרפורמה להוביל את השינוי בו יש צורך במערכת החינוך, רן ארז וארגון המורים העל-יסודיים פועלים לשם יישומה על המערכת.

www.academics.co.il/articles/article1627.aspx


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד דגן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!