חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מלונות בתאילנד

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הקלטת שיחות טלפון מכשירי הקלטה הקלטת שיחות

נושא המאמר: הקלטת שיחות טלפון
מאת: אורי תמרי   שמור מאמר למועדפים

הקלטת שיחות טלפון הפכה מצורך לחובה בניהול עסקים בכלל ובתקופה כלכלית לא יציבה בפרט. חלק ניכר מהתקשורת העיסקית מול לקוחות, ספקים, שותפים עיסקיים או נותני שירותים מתבצעת דרך הטלפון. במוקדי שירות הלקוחות ומוקדי המכירה נהוגה הקלטת שיחות כבר שנים מספר, הדבר מונע אי הבנות, הכחשות, משפר תהליכי מכירה ושירות ומשפר את תהליכי העבודה. הקלטת השיחות עוזרת לייעל את עבודת המוקדנים, לטפל בחריגים ולקבל התרשמות על הקשר הטלפוני עם הלקוח באופן האובייקטיבי והישיר ביותר.
כיום תהליכם אלו ויכולות אלו באים לידי ביטוי גם בעסקים אחרים, מרבית העסקים מבקשים לשפר את השירות, לטפל טוב יותר בלקוחותיהם לצמצם אי הבנות עיסקיות, לשפר וליעל תהליכים אירגוניים. לצורך כל אלה ועוד הקלטת שיחות טלפון הן כבר לא בחירה אלא חובה!

מגוון מכשירי ההקלטה לשיחות טלפון מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות:
מערכות הקלטה ארגוניות – אלו מערכות הקלטה רבות עוצמה המותקנות בארונות התקשורת של הארגון. מערכות אלו מתוחכמות ובעלות יכולות הקלטה ברמה גבוהה, אך אם זאת יקרות מאוד ולרוב לא מתאימות לארגונים קטנים ובינוניים ובודאי שלא לבעלי עסקים קטנים. עלות מערכת כזו הינה עשרות אלפי שקלים ונדרשת מעורבות שוטפת של אנשי מקצוע ותחזוקה שנתית. מערכות אלו מיוצרות ע"י חברות כמו נייס וורינט.

סוג שני של מכשירי ההקלטה הינו המערכות המקומיות – מכשירי הקלטה ברמת משתמש הקצה המותקנות על פי רוב בעמדת המשתמש או המוקדן.
מכשירי הקלטה אלו עונים על הצורך של הקלטת שיחות טלפון ועם זאת עלותם מסתכמת במאות שקלים בלבד.
מערכות כאלו הן מערכות דיוה לייט Diva, DLS , DLX של חברת UTape

www.utape.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אורי תמרי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!