חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אנגלית לתינוקות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עורך דין רומניה בוקרשט מגה

נושא המאמר: משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי העתיק את משרדיו בבוקרשט לכתובת חדשה חוק החברות, בעלי מניות, תאגיד, נכסים
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
[email protected]

משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי העתיק לאחרונה את משרדיו הרומניים בבוקרשט לכתובת חדשה: 6, Av. St. protopopescu Sector 1, Bucharest. העתקת המשרדים נעשתה בעקבות התרחבות חוג לקוחות וצוות המשרד ובעקבות גידול בפעילות המשרד באירופה ובישראל בכלל, וברומניה בפרט.

התרחבות זו כוללת גם העברת עו"ד וצוות נוסף ממשרד עורכי הדין הישראלי לרומניה, בנוסף לתגבור שוטף מצוות עורכי הדין הקיים בישראל, הן מהמחלקה האזרחית והן ממחלקת המס בישראל וזאת, לאור רצונם של שותפי המשרד למקסם את יכולותיהם המקצועיות של עורכי הדין ומשפטני המשרד כמו גם ליתן שירות אישי יותר ללקוחות המשרד הנמצאים ברומניה ובמדינות אירופה הסמוכות.

משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי עמיר מזרחי, המתמחה במשפט מסחרי ומיסויי החל את ראשית פעילותו בחיפה ולימים, התרחבה פעילותו של המשרד בכל רחבי הארץ באמצעות משרדים ברמת גן ובטבריה. במשרד הרומני יועסקו הן עורכי דין ישראלים והן עורכי דין רומניים, ויפנה למגוון לקוחות במגוון תחומים:

1. יזמים ישראלים (תושבי ישראל או רומניה) הפועלים ברומניה- לטובת תכנוני מס ולטובת התנהלות מסחרית שוטפת ברומניה, לרבות רכישות, הסכמים, השגת אשרות, הקמת חברות וכדומה.

2. תושבי ישראל העובדים ברומניה – לטובת תכנוני מס, חוות דעת, הקמת מבנה בינ"ל, הסכמי מתן שירותים וכדומה.

3. אנשי עסקים ישראלים, יצרנים יבואנים וכדומה, המבקשים להחדיר את סחורתם לרומניה – ליווי וייעוץ מקצועי ועסקי במטרה לחדור השוק הרומני המונה למעלה מ- 23 מיליון תושבים.

4. אנשי עסקים ישראלים המבקשים לייבא מרומניה מוצרים – וזקוקים להתקשרות עם גוף רומני מתאים.

5. ישראלים שעקרו לרומניה בשל הסתבכויות בישראל עם רשויות המס או גופים אחרים – מתן ייעוץ ליווי וייצוג מול רשויות המס במטרה לפתור את בעיותיהם ובמטרה לסלול את דרכם החוקית חזרה לארץ.שותפיו של משרד עורכי דין דורון טיקוצקי עמיר מזרחי רושמים לעצמם הישג זה, אשר נובע כתוצאה מעבודה קשה של צוות המשרד במשך השנים, אשר כללה הצלחות רבות בניהול עסקאות מסחריות בינלאומיות לרבות במדינות אירופה, תוך שימת דגש על היבטי המס הבינלאומיים, ליווי לקוחותיהם בביצוע עסקאות רבות בתחום רבים כגון נדל"ן מסחרי , נדל"ן למגורים ועוד.


רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר:
www.taxlawyers.co.il
[email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]