חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שפים קטנים:על סדנאות בישול לילדים ופעילויות במטבח סדנאות בישול לילדים הפעלות לימי הולדת

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מס ערך מוסף מיסוי עבירות מס מאסר

נושא המאמר: מיסוי פלילי - מע"מ
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il


בבית משפט השלום בחיפה ניתן לאחרונה פסק דין בת.פ 2746/99 ביחד עם ת.פ 5811/02, ות.פ 5348/02 מ"י נ´ חברת צביקה יהודה ואחרים, אשר יוצגו על ידי משרד דורון טיקוצקי עמיר - עורכי דין ונוטריון. המדובר בחברה קבלנית ומנהליה - אב ובנו, אשר כנגדם הוגשו ואוחדו 3 כתבי אישום - האחד בגין ניכוי תשומות בלא שיש בגינן חשבוניות בסך כ- 1,700,000 ₪ , השני בגין ניכוי תשומות באין לגביהן חשבוניות בסך כ - 291,500 ₪, והשלישי בגין אי הגשת דו"ח במועד בסך כ- 580,000 ₪. החברה מצויה בהליכי פירוק עקב קשיים כלכליים אליהם נקלעה, ובשל כך הותלו ההליכים כנגד החברה.
לעניין כתב האישום הראשון בגין קיזוז התשומות בסך כ- 1,700,000 ₪ הסירו הנאשמים את המחדל מייד עם תום הביקורת ואף לפני שהוגש כתב אישום זה. יצויין כי כתב אישום זה אף תוקן במהלך שמיעת התיק ונמחקה ממנו עבירה של שימוש בחשבוניות פיקטיביות שהופיע בכתב האישום המקורי. לעניין כתב האישום השני והשלישי נטען כי מהותית הוסרו המחדלים והנאשמים הודו בהם ללא צורך בשמיעת ראיות לגופו של עניין (נשמעו אך ורק ראיות לעניין זהותם של המנהלים הפעילים אשר על פי חוק מע"מ ניתן לראות בהם אשמים בעבירות בהן הורשעה החברה). המאשימה עתרה לעונש של מאסר בפועל שלא ירוצה בעבודות שירות וכן לקנסות משמעותיים לאור גובה סכומי המס ועברם הפלילי של הנאשמים. בית המשפט סקר בגזר דינו את מדיניות הענישה המחמירה בדרך כלל בעבירות מסוג זה ובסכומים כגון דא וקבע כי אכן לא היה מדובר בהשמטה מקרית כי אם בהתחמקות מתשלום מס שבוצעה על ידי הנאשמים באופן שיטתי לאורך השנים. בית המשפט הטיל על שני המנהלים מאסר של 6 חודשים שירוצה בעבודות שירות, ועוד גזר על כל אחד מהם קנס בסך 120,000 ₪ וכן 12 חודשי מאסר על תנאי למשך שנתיים. בין השיקולים לקולא לקח בית המשפט בחשבון את העובדה כי בכתב האישום הראשון הוסר המחדל במלואו עוד טרם הגשת כתב האישום, וכן כי הנאשמים עברו עינוי דין של ממש בשל העובדה כי נוהל נגדם הליך שכלל עבירה של קבלת חשבוניות פיקטיביות אשר נמחקה בסופו של דבר על ידי המאשימה, והנאשמים למעשה זוכו הימנה.


רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!