חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כיצד תזהי את העיסוק המתאים לך

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הטרדה מינית ענישה נאשם פלילי

נושא המאמר: מדיניות ענישה - הטרדה מינית
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
[email protected]


בית המשפט העליון הקל לאחרונה בעונשו המשמעתי של נאשם בהטרדה מינית (עש"ם 1934/03 פלוני נ' נציבות שירות המדינה).

נגד המערער, מנהל בית ספר במקצועו, הוגש כתב אישום משמעתי על ידי נציבות שירות המדינה, בעבירה של הטרדה מינית של עובדת בבית הספר.

המערער הורשע בבית הדין המשמעתי של עובדי המדינה והוטלו עליו עונשים של הורדה בדרגה ופיטורים בגיל 60 (המערער הנו בן 59), הכל ללא פגיעה בזכויות הפנסיה ובזכויותיו הכספיות.

המערער ערער הן על עצם הרשעתו והן על חומרת העונש. ערעורו של המערער על הרשעתו נדחה. לעניין חומרת ענישתו, טען המערער כי לא נשקלו לזכותו מספר עובדות בעלות חשיבות: היותו עובד מדינה מזה 37 שנים; העובדה כי גיליון התנהגותו עד לאותה הרשעה היה ללא רבב, ואין לו כל הרשעות קודמות ו/או תלונות קודמות; והעובדה כי ההליכים נמשכו על פני 5 שנים, דבר אשר גרם לו לעינוי דין.

בית המשפט העליון קבע כי ככלל אין לבוא לקראת המערער ולהקל בעונשו. עמדתו כמנהל בית ספר דורשת ממנו רף גבוה של התנהגות נאותה, עליו לשמש דוגמא ומופת לתלמידיו הרואים בו דמות מחנכת לדוגמא.

העבירה שעבר המערער, חרף היותה בגדר מעידה חד פעמית, הנה עבירה של הטרדה מינית פיזית (בניגוד להטרדה מילולית למשל). המדובר בעבירה חמורה וקשה ביותר, והמתלוננת אף נאלצה לעבור טיפול פסיכולוגי בגין ביצועה.

עם זאת בנסיבות העניין, מצא בית המשפט העליון מקום להקל מעט עם הנאשם, בשל העובדה כי אכן חלוף הזמן והימשכות ההליכים הביאו לעינוי דין. משום כך בוטלה הורדתו בדרגה של הנאשם ויתר מרכיבי העונש נותרו על כנם.רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
[email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]