חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ניתוחים וטיפולים אסתטיים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פס"ד אונס הטרדה מינית בית המשפט

נושא המאמר: הרשעת רשעה, נאשם, הטרדה מינית, עונש נאשם בהטרדה מינית
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] לאחרונה ניתן פס"ד בע.פ 7361/03 ועקנין אברהם נ' מדינת ישראל, הקובע כי יש לדחות ערעורו של מנהל חברה אשר הורשע בהטרדה מינית של עובדת בחברתו, וביקש לבטל את ההרשעה ולהסתפק בעונש של שירות לתועלת הציבור ללא הרשעה. המערער, הורשע כאמור בבימ"ש השלום בירושלים על פי הודאתו בעבירות של הטרדה מינית ומעשה מגונה. בתסקיר שירות המבחן למבוגרים הומלץ כי הנאשם לא יורשע וכי יוטל עליו עונש מאסר על תנאי, שירות לתועלת הציבור וקנס שהנו למעשה תרומה כספית ל"מרכז לנפגעות אונס". המערער ביקש כי בית המשפט יאמץ המלצה זו, אך בית משפט קמא סבר כי יש להרשיעו ועשה כן. בפני ערכאת הערעור, טען ב"כ המערער כי החוק למניעת הטרדה מינית (להלן: "החוק") הנו חוק העוסק בעבירות עמומות, כי המערער הודה וחסך מזמנו של בית המשפט, וכן כי הביע חרטה על מעשיו. כמו כן כי הרשעתו תגרום לפגיעה בלתי מידתית במערער, נוכח העובדה שדובר במעידה חד פעמית. בית משפט המחוזי דחה את ערעור המערער, תוך שהוא מנתח את החוק למניעת הטרדה מינית על היבטיו השונים ותכליתו. בית המשפט קבע כי הוא דוחה את טענת המערער כי החוק עמום, וקובע כי מדובר בחוק המכיל בלמים ואיזונים והמגדיר מפורשות את גדר העבירות הכלולות בו. המחוקק ראה בחומרה רבה הטרדה מינית המבוצעת במקום העבודה, תוך שימוש בסמכותו של מנהל. מעשי המערער היו חמורים ואין כל מקום לראות בהם זוטי דברים. נקבע כי הפגיעה הכללית - החברתית, אשר תיגרם מאי הרשעתו, עולה על הפגיעה אשר תיגרם למערער באם יורשע. כל זאת מחזק את קביעת בית המשפט קמא אשר בחר להרשיע את המערער ולהטיל עליו עונש של שירות לתועלת הציבור, ואשר על כן ערעורו נדחה ואין לבטל הרשעתו. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]