חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פורטל אוטו1 -החלפת או קניית רכב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בניית ציפורניים חומרים לבניית ציפורניים

נושא המאמר: בניית ציפורניים היא מלאכה
מאת: דרור   שמור מאמר למועדפים

בניית ציפורניים היא מלאכה.
בניית ציפורניים היא מלאכה. בניית ציפורניים היא אמנות. מי שמוסמכת לעסוק בה ( יש גם גברים?) מביאה לידי ביטוי פן יצירתי מובהק. אפשר להיווכח בתוצאותיו בציפורניהן החשופות של נשים רבות, אשר נראות, לא אחת, במלוא הדרן. בניית ציפורניים מאפשרת ליצור על שטח פניהן הקטן יצירות מופלאות. מלאכת מחשבת. בניית ציפורניים מוכיחה כי ניתן לבצע ריקוד מופלא של צורה וצבע גם על שטח מצומצם. בניית ציפורניים מחדדת את יכולתן של העוסקות בתחום ליצור בו וריאציות שונות ומגוונות.

בניית ציפורניים מאפשרת לנשים לטפח בקפידה גם את החלק החשוף הזה בגופן. וכך אנחנו רואים שילובי צורות וצבעים, משל היו העוסקות בתחום בניית ציפורניים אמונות ומיומנות בתחום הקעקועים. יש המשבצות תוך כדי בניית ציפורניים אבני-חן קטנות, אולי אף יהלומים. בניית ציפורניים מאפשרת לעוסקות בה לחולל פלאים ופלאות בציפורניהן של הלקוחות. יש נשי שכל אחת מעשר ציפורני אצבעותיהן נראית ייחודית, שונה, יחידאית. לפי הציפורניים ניכר כי מלאכתן של העוסקות בתחום בניית ציפורניים קשה ומחייבת עבודת נמלים. לפעמם מדובר בשינויים קלים בלבד בין אצבע לאצבע ובין ציפורן לציפורן אולם לא אחת מדובר בעשר וריאציות שונות.

בניית ציפורניים היא תחום מובהק של פנאי, של שפע ( אף שיש נשים שיעדיפו לייפות – לטעמן- את ציפורניהן גם על חשבון דברים אחרים, בסיסיים יותר. כמו כל דבר גם זה ביטוי של סדר עדיפויות אישי). בניית ציפורניים היא סוג של מותרות. יש נשים המתגאות ומתנאות בציפורניים מטופחות. האם הן רוצות לבלוט ולצאת דופן לא רק בהדרת פניהן אלא אף בציפורניהן? קשה לדעת. מה שלא קשה לדעת, כי אפשר להיווכח בכך בקלות הוא שידיהן של רבות מהעוסקות בתחום בניית ציפורניים מלאות עבודה.
בניית ציפורניים היא תחום התמחות מוכר, לגיטימי. יש המבקשות לעשות בו קריירה. כמו תוספת שיער, יש גם תוספת ציפורניים. העוסקות בתחום בניית ציפורניים מסייעות לנשים להאריך באופן מלאכותי את ציפורניהן ולשוות להן צורה מיוחדת, להוסיף גוונים וצבע, לשבץ קישוטים, להאדים או להוריק אותן, פעם כך ופעם כך.

www.ndnail.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דרור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!